Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
837lbs βαρέα φορτία τροχούς με σιδηρό κέντρο πολυουρεθάνιο τροχούς διπλό ρουλεμάν
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Βιομηχανικές στροφές με τρύπα βρόγχου με βαρύ σχέδιο και σιδερένιο τροχό στο κέντρο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Κέντρο σιδερένιου τροχού 100mm βαρύ φορτίο ICaster ανθεκτικές βαριές φορτωτικές ρόδες που παρέχουν ομαλή κινητικότητα και βιομηχανική αντοχή
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
1-4 ίντσες πλάτος πέλματος Βιομηχανικοί τροχοί για εύρος θερμοκρασίας έως 300 ° F
| Υλικό: | Χάλυβας/ Αλουμίνιο/ Πλαστικό/ Ρούμπινο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
Βιομηχανικές βαριές ρόστες με σφαιροφόρο φορτίο υψηλής χωρητικότητας
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με διπλό ρουλεμάν για τροχόσπιτα 100 mm
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
Σιδερένιο τροχό κέντρο βαρέος ρόδες κόκκινη χωρητικότητα φορτίου έως 837lbs για βαρέα φορτία
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με επιφάνεια στήριξης βαμμένη με ψευδάργυρο για καρότσια
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Πλακέτα Στρίφος Στροβίδας Τρύπα βαρέος ρόστερ με ψευδάργυρο βαμμένο στηρίγμα για βιομηχανικά
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Βαρύ φορτίο Κόκκινο σιδηρούνιου τροχού κέντρο σφαίρα ρουλεμάν μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου Ζινκ βαμμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
| Χρώμα: | Κόκκινο |

