Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial polyurethane caster wheels ] αγώνας 252 προϊόντα.
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχούς κόκκινο πολυουρεθάνιο τροχούς σίδηρο τροχός κέντρο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
Υψηλής χωρητικότητας φορτίου κόκκινο πολυουρεθάνιο βαρέος φορτίος τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
Υλικό τροχού πολυουρεθάνου και βαρέος τροχός τροχού με σφαίρα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
Μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρέα φορτηγά τροχιά με υλικό πολυουρεθάνου τροχού ψευδάργυρο ζωγραφισμένη επιφάνεια θεραπεία στηρίγματος
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Συνολικό Μήκος 144mm και Υλικό Τροχού Πολυουρεθάνης Βαρέως Τύπου ICaster για Εφαρμογές Βαρέως Τύπου
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Γκρι τροχός 3-1/2 ίντσες κορυφαία πλάκα περιστρεφόμενη μεσαία καθήκοντα τροχούς για 0-180 ° F θερμοκρασία
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
Γκρι τροχός χρώμα μεσαίου φορτίου τροχούς με ρουλέα μπάλα 5-3/4 ίντσες συνολικό ύψος
| Περιοχή θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
|---|---|
| τύπος ρουλεμάν: | Στρογγυλοφόρα |
| Χρώμα τροχού: | Γκρι |
2.5 ίντσες Διαμέτρου τροχού Πολυπροπυλενίου Στρογγυλοί επιπέδου εργασίας με διπλό ρουλέν
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Κατασκευαστής: | Εταιρεία Workbench Co. |
Δύο ρόστερ με ρόστερ κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Εταιρεία Workbench Co. |
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών με βαφή ψευδαργύρου με τροχούς πολυουρεθάνου έως 837lbs χωρητικότητα φορτίου διπλές σφαίρες
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |

