Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial polyurethane caster wheels ] αγώνας 252 προϊόντα.
Υψηλής χωρητικότητας βαρέων βαρέων τροχών μέχρι 837lbs με τροχούς πολυουρεθάνου και 144mm συνολικό μήκος
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Πολυουρεθάνιο μεσαίου φορτίου τροχούς με 3-1/2 ίντσες περιστρεφόμενη ακτίνα 300Lbs χωρητικότητα φορτίου
| Χρώμα τροχού: | Γκρι |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
Πλευροκλείδωμα φρένων Απορρόφησης Σοκ με τροχούς πολυουρεθάνου για εύκολο ελιγμό
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |
| Χρώμα τροχού: | Γκρι |
Βιομηχανικές βαριές ρόστες με σφαιροφόρο φορτίο υψηλής χωρητικότητας
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Επικεφαλίδες PU από κόκκινο σίδηρο με χωρητικότητα φορτίου έως και 837 λίβρες
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
Κόκκινο βαρύ φορτίο 837lbs χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλέα σιδήρου τροχός κέντρο Ζινκ βαμμένο
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
Κόκκινες βαριές ρόδες με σιδερένιο τροχό κέντρο 837lbs χωρητικότητα φορτίου μπάλα ρουλεμάν
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Ζυγισμένα τροχούς μεσαίου φορτίου με τροχούς τροχού 4 ιντσών
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Μεσαίου μεγέθους 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 5-3/4 ίντσες ύψος γκρι πολυουρεθάνιο τροχούς
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |

