Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate heavy duty rigid casters ] αγώνας 227 προϊόντα.
3/4/5/6/8 ίντσες Νάιλον νοσοκομείο τροχόσπιτα τροχόσπιτα για ιατρικό εξοπλισμό
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Υλικό: | Καουτσούκ/PU/Νάιλον/TPR |
300lbs χωρητικότητα φορτίου εργασιακό τραπέζι στροφές με ψευδαργυρωμένο φινίρισμα
| Διάμετρος τροχού: | 2,5 ίντσες |
|---|---|
| ικανότητα φόρτωσης: | 300 λίβρες |
| Τύπος τροχού: | Γύρισμα με φρένο |
2.5 ίντσες Διαμέτρου τροχού Πολυπροπυλενίου Στρογγυλοί επιπέδου εργασίας με διπλό ρουλέν
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Κατασκευαστής: | Εταιρεία Workbench Co. |
Εργασιακές στροφές 300lbs για βαριά ξύλινα προϊόντα με επιφανειακή επεξεργασία με επικάλυψη από ψευδάργυρο
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| τύπος ρουλεμάν: | διπλός ένσφαιρος τριβέας |
| Ποσότητα συσκευασίας: | 4 |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Δύο ρόστερ με ρόστερ κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής κυλινδρικής
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Εταιρεία Workbench Co. |
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Ylcaster 50mm Βιομηχανικά τροχιά τροχιά τύπου φρένων με ψευδαργυρισμένο ρουλεμάνιο
| Κατασκευαστής: | YLcaster |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
| Επεξεργασμένο υλικό στέλεχος: | χάλυβα |
Σκληροί τροχοί σκαλωμάτων για ομαλή κίνηση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |

