Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate heavy duty rigid casters ] αγώνας 159 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι τοπ πιάτων αλουμινίου cOem 770LBS
| Όνομα προϊόντων: | YLCASTER PU αλουμινίου χωρητικότητας φορτίων cOem 770LBS βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι τοπ πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 770lbs άκαμπτοι τροχίσκοι PU αλουμινίου |
| Ικανότητα ροδών:: | 770lbs |
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
150mm μαύροι ανθεκτικοί στη θερμότητα σταθεροί 400kg βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | WBD Supplys 150mm Μαύρος ανθεκτικός στη θερμότητα σταθερός τροχός 400kg Άκαμπτοι τροχοί φούρνου Κίνα |
|---|---|
| Στυλ:: | Άκαμπτοι τροχοί φούρνου 150mm |
| Χωρητικότητα:: | 400 κιλά |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
837lbs βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς τροχούς διπλής σφαίρας ρουλεμάνια κόκκινο σίδηρο κέντρα
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
Βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς κόκκινο διπλό σφαιρικό ρουλεμάν 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
PVC 100x50mm βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων στροφέων για βιομηχανικό
| Όνομα προϊόντων: | 4 ιντσών στροφέων άκαμπτοι πιάτων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PVC ένσφαιρου τριβέα κοίλοι πορτοκαλιο |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PVC |
| Υλικό ροδών:: | PVC+PP |
230kg φορτώνοντας τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους στροφέων με το φρένο, πορτοκαλί PU ρόδες τροχίσκων 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5 ιντσών στροφέων άκαμπτοι πιάτων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU ένσφαιρου τριβέα κοίλοι πορτοκαλιοί |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU |
| Χρώμα ροδών:: | Orange+Black |
300kg ο τροχίσκος στροφέων φόρτωσης κυλά βαρέων καθηκόντων, 6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδώματος
| Ονομασία προϊόντος: | Πάνω πλάκα 6 ιντσών πλάτους 50 mm διπλό ρουλεμάν χονδρού πλαστικού pp βαρέως τύπου με κλειδαριά |
|---|---|
| Στυλ:: | Πλαστικοί τροχοί βαρέως τύπου |
| Υλικό ροδών:: | Πλαστική ύλη |
8 ίντσα 300kg που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων βιομηχανικούς τροχίσκους 304SS
| Όνομα προϊόντων: | Τροχίσκοι από ανοξείδωτο χάλυβα βαρέως τύπου 304 βαρέως τύπου 8 ιντσών 300 κιλών με δυνατότητα περισ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκος ανοξείδωτου tpr |
| Χρώμα ροδών:: | black+green |

