Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate heavy duty rigid casters ] αγώνας 167 προϊόντα.
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
η διάμετρος μαλακό TPR 200mm καθόρισε τις βαρέων καθηκόντων ρόδες ένσφαιρου τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | 200mm μαλακός TPR διαμέτρων μεγάλος μεγέθους κατασκευαστής Κίνα τροχίσκων ροδών γκρίζος σταθερός βαρ |
|---|---|
| Ύφος:: | 200mm TPR καθόρισαν τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 20cm |
100 χιλιοστά κόκκινο βαρύ φορτίο με υλικό τροχού πολυουρεθάνου 837lbs φορτίο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Πορτοκαλί PU 150x50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι με το διπλό ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | 150mm στροφέων άκαμπτοι φρένων πιάτων διπλοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU ένσφαιρου τριβέα κοίλοι |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU |
| Κατασκευή:: | Ballrace δύο |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ / σίδηρο Pu ρόστερ τροχός μακροχρόνια διπλό ρουλεμάν
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
837lbs βαρέα φορτία τροχούς με σιδηρό κέντρο πολυουρεθάνιο τροχούς διπλό ρουλεμάν
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Εύκαμπτη στροφή βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρήνων αλουμινίου στροφέων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Πάνω πλάκα τροχού 6 ιντσών με πυρήνα αλουμινίου PU υψηλής χωρητικότητας Σταθεροί τροχοί βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Σταθεροί τροχοί αλουμινίου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσες |
8 μαλακή πράσινη ρόδα 300kg ίντσας που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους 304 κλειδαριών στροφέων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | 8 μαλακή πράσινη ρόδα 300kg ίντσας που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους 304 κλειδαριών στρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκος ανοξείδωτου tpr |
| Χρώμα ροδών:: | Black+green |
6 ίντσας δευτερεύον φρένων βαρέων καθηκόντων Knobby βήμα πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα ροδών PVC τροχίσκων γκρίζο
| Όνομα προϊόντων: | 6 ίντσας δευτερεύοντες φρένων γκρίζοι PVC ροδών ένσφαιρου τριβέα στροφέων τροχίσκοι βαρέων καθηκόντω |
|---|---|
| Ύφος:: | Γκρίζοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PVC |
| OBM:: | Διαθέσιμος |
Πορτοκαλιοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 125mm PU με τα φρένα για τα καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 125mm σταθεροί στροφέας φρένων πιάτων πορτοκαλιοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ροδών PU hummer προχωρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων βήματος PVC |
| Κατασκευή:: | Ενωμένος στενά |

