Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate heavy duty rigid casters ] αγώνας 167 προϊόντα.
Σιδερένιο τροχό κέντρο βαρέος ρόστερ διαμέτρου 100 mm με ανθεκτικό ρουλεμάν για την απόδοση στη μεταφορά υλικών
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Επικεφαλίδες PU από κόκκινο σίδηρο με χωρητικότητα φορτίου έως και 837 λίβρες
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
100kg φόρτωση Β ρόδες αυλακιού, βαρέων καθηκόντων κάστορες 50mm
| Όνομα προϊόντων: | Τροχός τροχίσκου τροχού τροχαλίας με τροχαλία V-groove με τροχαλία μήκους 50mm 100kg |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχοί αυλακιού σχήματος V |
| Διάμετρος ροδών:: | 50mm |
Βιομηχανικά Ρόδες με Επεκτεινόμενο Στέλεχος Ανθεκτικοί Τροχοί Βαρέως Τύπου για Βιομηχανικά Μηχανήματα, Αποθήκευση και Κινητικότητα Εξοπλισμού
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
Βιομηχανικά βαρέα πολυουρεθάνια περιστρεφόμενα τροχιά με φρένο σε μαύρο
| Κατασκευαστής: | Εταιρεία Workbench Co. |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Στυλ: | Τροχίσκος στροφέων |
Τροχοί τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Υψόμετρος 90 mm έως 125 mm τροχούς τροχού 3 ιντσών από χάλυβα μέγεθος στέλεχος M12x15 mm περιστρεφόμενα τροχούς τροχού για βαρύ εξοπλισμό και καροτσάκια μεταφοράς
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
Χυτοσίδηρος 75mm τοπ άκαμπτοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι δικράνων πιάτων μαύροι για τον πίνακα
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευαστικοί 75mm τοπ τύπων πιάτων άκαμπτοι πιάτων μαύροι επιτραπέζιοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου δικρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου |
| Χρώμα ροδών:: | Σίδηρος |
Μαύρο Πλάκα Casters 2,5 ίντσες διάμετρος για βαριά καθήκοντα
| Χρώμα τροχού: | Μαύρο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2,5 ίντσες |
| Χρώμα: | Μαύρο |
4/5/6/8 ίντσες Κουρδιστικό ρουλεμάν Στρογγυλό άκαμπτο κλειδαριά Καροτσάκι τροχούς Τυροδεμένο Στάμ Πάνω Πλάκα Εγκατασκευασμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |

