Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate heavy duty rigid casters ] αγώνας 167 προϊόντα.
6x3 ιντσών πλατύς τροχός τροχού 3300 λίβρες Super Heavy Duty Ροδάκια Green Iron PU OEM
| Ονομασία προϊόντος: | Ευρύς τροχός τροχού 6x3 ιντσών 3300 λίβρες Χωρητικότητα Super Heavy Duty Iron PU Casters Green OEM |
|---|---|
| Στυλ:: | Σούπερ βαρέως τύπου άκαμπτος τροχός pu |
| Χρώμα τροχού:: | Πράσινο+Μαύρο |
2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | 2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |
ISO9001 200mm βαρέων καθηκόντων κάστορες ανθεκτικοί στη θερμότητα με το ρουλεμάν κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | 200mm βαρέων καθηκόντων πιάτων στροφέων κυλίνδρων ρόδες τροχίσκων 260℃ ρουλεμάν φαινολικές ανθεκτικέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχοί τροχών ανθεκτικοί στη θερμότητα |
| Διάμετρος ροδών:: | 200 χιλ. |
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών με βαφή ψευδαργύρου με τροχούς πολυουρεθάνου έως 837lbs χωρητικότητα φορτίου διπλές σφαίρες
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
25 ιντσών τροχούς τροχόσπιτα βαρύ φορτίο σχεδιασμένο για τροχόσπιτο τροχόσπιτο με μέγεθος πλάκας 4 x 45 ιντσών και ανθεκτικό
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχούς κόκκινο πολυουρεθάνιο τροχούς σίδηρο τροχός κέντρο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
Πλακέτα Στρίφος Στροβίδας Τρύπα βαρέος ρόστερ με ψευδάργυρο βαμμένο στηρίγμα για βιομηχανικά
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Βαρύ φορτίο κόκκινο πολυουρεθάνιο στροφές ψευδάργυρο βαμμένο στήριγμα 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Ελαστικά βαρέων φορτίων τροχόσπιτων με διαφορά τρύπας 2,5 βρόγχων
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2.5 ίντσες |
Πολυδιάστατο μέγεθος στέλεχος M12x15mm τροχούς στροφής 3 ίντσες χάλυβα για τροχόσπιτο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

