Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate heavy duty rigid casters ] αγώνας 167 προϊόντα.
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών με πλάκα 4 x 4,5 ίντσες
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Επικεφαλίδιο στρογγυλοφόρου ελαστικού κορυφαίου πλάτους καστορένιο τροχό με σφαίρα
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
200mm ασημένιο χρώματος 300kg ικανότητας κοίλο επίπεδο βήμα ροδών τροχίσκων πυρήνων άκαμπτο
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις 200mm εργοστασίων ασημένια σιδήρου ροδών 300kg ικανότητας κοίλα έπιπλα τροχίσκων πυρήνων άκ |
|---|---|
| Ύφος:: | τροχίσκοι σιδήρου κλειδαριών 200mm δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 20 εκατ. |
Δευτερεύουσα κλειδαριά 150mm τοπ πιάτων χάλυβα ικανότητας ροδών 280kg ρόδες καστόρων
| Όνομα προϊόντων: | WBD κατασκευάζει το δευτερεύοντα τροχίσκο στροφέων κλειδαριών τοπ πιάτων διαμέτρων 150mm χάλυβα ικαν |
|---|---|
| Ύφος:: | δευτερεύουσα κλειδαριά τροχίσκων επίπλων σιδήρου 150mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με διπλό ρουλεμάν για τροχόσπιτα 100 mm
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
Μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρέα φορτηγά τροχιά με υλικό πολυουρεθάνου τροχού ψευδάργυρο ζωγραφισμένη επιφάνεια θεραπεία στηρίγματος
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
PU 75mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας, ρόδες πολυουρεθάνιου υψηλής ικανότητας 500kg
| Όνομα προϊόντων: | 75x50mm 1100lbs 500kg τοπ πιάτων χυτές στροφέας ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας PU πυρηνών σιδήρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | red+black |
PU 350kg ικανότητα βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων 6 ιντσών για βιομηχανικό
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών διάμετρος 2 ιντσών πλάτος περιστρεφόμενη πλάκα τόξου πέλματος κόκκινου πυρήνα pu βαρέως τύπ |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενος τροχός PU βαρέως τύπου πέλματος τόξου |
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινο+Ασημί |

