Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate heavy duty rigid casters ] αγώνας 159 προϊόντα.
Βιομηχανικές βαριές ρόστες με σφαιροφόρο φορτίο υψηλής χωρητικότητας
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με επιφάνεια στήριξης βαμμένη με ψευδάργυρο για καρότσια
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Κόκκινο βαρύ φορτίο 837lbs χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλέα σιδήρου τροχός κέντρο Ζινκ βαμμένο
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
Βαρύ φορτίο Κόκκινο σιδηρούνιου τροχού κέντρο σφαίρα ρουλεμάν μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου Ζινκ βαμμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
144mm Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόδες τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων κόκκινο σίδερο PU ομαλή κίνηση
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
Επικεφαλίδια βαρέων φορτίων με σφαιρικό ρουλεμάν 90-125 mm
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
η διάμετρος μαλακό TPR 200mm καθόρισε τις βαρέων καθηκόντων ρόδες ένσφαιρου τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | 200mm μαλακός TPR διαμέτρων μεγάλος μεγέθους κατασκευαστής Κίνα τροχίσκων ροδών γκρίζος σταθερός βαρ |
|---|---|
| Ύφος:: | 200mm TPR καθόρισαν τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 20cm |
100 χιλιοστά κόκκινο βαρύ φορτίο με υλικό τροχού πολυουρεθάνου 837lbs φορτίο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Πορτοκαλί PU 150x50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι με το διπλό ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | 150mm στροφέων άκαμπτοι φρένων πιάτων διπλοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU ένσφαιρου τριβέα κοίλοι |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU |
| Κατασκευή:: | Ballrace δύο |

