Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate heavy duty rigid casters ] αγώνας 167 προϊόντα.
Βιομηχανικές στροφές με τρύπα βρόγχου με βαρύ σχέδιο και σιδερένιο τροχό στο κέντρο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Σιδηρούχα τροχιά τροχών σιδηρούχου τύπου PU που ενσωματώνουν διπλά ρουλεμάν που εξασφαλίζουν ομαλή κυλίνδρωση και υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
8» πυρηνών σιδήρου λαστιχένιο βαρέων καθηκόντων τοπ πιάτο ροδών τροχίσκων άκαμπτο
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 8» τροχίσκους τοπ πιάτων ροδών πυρηνών σιδήρου λαστιχένιους άκαμπτους βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» το λάστιχο καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 8x2 ίντσα |
ρόδα τροχίσκων PU πιάτων 304SS 300kg 6x2» αντιοξειδωτική βαρέων καθηκόντων άκαμπτη
| Όνομα προϊόντων: | WBD κόκκινοι PU κατασκευάζει 6x2» αντιοξειδωτικοί βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι πιάτων 304SS |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων PU 304ss άκαμπτος τροχίσκος |
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινος |
Επικεφαλίδια τροχών τροχού βαρέων επιβαρύνσεων 90MM-125MM Στρογγυλοί / άκαμπτοι / κλειδωμένοι
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Εμπορικά οχήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Στυλ:: | 100 mm pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Wheel size:: | 100mm |
5» το γκρίζο TPR ροδών 506LBS βαρέων καθηκόντων πιάτο ικανότητας τοποθετεί τους τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 5» γκρίζοι TPR ροδών 506LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων ικανότητας άκαμπτοι |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 5» |
8 PU βήματος ίντσας η επίπεδη ρόδα 660LBS μετακινείται τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | κατασκευαστής Κίνα 8 PU βήματος ίντσας επίπεδος ροδών 660LBS άκαμπτος τροχίσκων πιάτων βαρέων καθηκό |
|---|---|
| Ύφος:: | το PU 8 ίντσας καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg χωρητικότητας σταθερό πλάκα Caster Wheel κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | OEM Τροχός από καουτσούκ 125mm 200kg Ιδιαίτερη χωρητικότητα σταθερές πλάκες βαρέων βαρέων τροχών |
|---|---|
| Στυλ:: | 5 ιντσών σταθερές βαριές ρόδες από καουτσούκ |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |

