Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
2.5» άσπρη μαλακή δίδυμη ρόδα PU με τους σιωπηλούς τροχίσκους στροφέων μίσχων Treaded για τις έδρες γραφείων
| Όνομα προϊόντων: | 2.5 οι» άσπρες μαλακές ρόδες δίδυμος-ροδών PU με οι σιωπηλοί τροχίσκοι στροφέων μίσχων M10x15mm για |
|---|---|
| Ύφος:: | 2.5» τροχίσκοι καρεκλών PU μίσχων |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρο χρώμα |
40KG δίδυμοι κάστορες επίπλων τροχίσκων εδρών στροφέων μίσχων δαχτυλιδιών πιασιμάτων ροδών M11x22mm
| Όνομα προϊόντων: | Άσπροι κάστορες προμηθευτής Κίνα επίπλων τροχίσκων καρεκλών στροφέων μίσχων δαχτυλιδιών πιασιμάτων ρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Άσπροι τροχίσκοι PU μίσχων πιασιμάτων |
| Χρώμα ροδών:: | Λευκός σαν το χιόνι |
Μαύρο πάτωμα τροχίσκων εδρών μίσχων ροδών M10x15mm Treaded PU που προστατεύει 60mm
| Όνομα προϊόντων: | 88LBS η μαύρη ρόδα M10x15mm PU ικανότητας οι τροχίσκοι καρεκλών μίσχων που 60mm |
|---|---|
| Ύφος:: | τροχίσκοι καρεκλών μίσχων 60mm |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
το νάυλον φορτίο 80x70mm κυλά τις άσπρες ρόδες του Jack παλετών υψηλής ικανότητας με τα ρουλεμάν
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις εργοστασίων 80x70mm νάυλον φορτίων καλής ποιότητας ροδών ρόδες του Jack παλετών υψηλής ικαν |
|---|---|
| Ύφος:: | Στερεά ρόδα |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
ανθεκτικές νάυλον ρόδες φορτίων διαμέτρων 80mm με τα ρουλεμάν για τους χειρωνακτικούς γρύλους παλετών
| Όνομα προϊόντων: | Wholesales 80mm ανθεκτικές νάυλον ρόδες φορτίων διαμέτρων με τα ρουλεμάν για τους χειρωνακτικούς γρύ |
|---|---|
| Ύφος:: | Στερεό |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
7 χωρητικότητα φορτίων ανά τροχό 1320LBS ταύρων του Jack παλετών " X2» άσπρη νάυλον
| Όνομα προϊόντων: | 7 εργοστάσιο Wholesales Κίνα χωρητικότητας φορτίων ανά τροχό 1320LBS ταύρων του Jack ποιοτικών άσπρο |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 7 " x2» |
| Υλικό ροδών:: | νάυλον |
650kg νάυλον τροχίσκοι 7 φορτίων» βιομηχανικά τιμόνια φορτηγών ανελκυστήρων
| Όνομα προϊόντων: | YLcaster άσπρο νάυλον χονδρικό εμπόριο 7» ανελκυστήρων φορτηγών ροδών ανθεκτικό βιομηχανικό ανελκυστ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 7 ίντσα |
| Υλικό ροδών:: | νάυλον |
κύλινδροι του Jack παλετών ικανότητας ροδών 1320LBS φορτίων πολυουρεθάνιου σιδήρου 80x70mm πράσινοι
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρικοί 80x70mm πράσινοι κύλινδροι του Jack παλετών ικανότητας ροδών 1320LBS φορτίων πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| ύφος:: | Ενιαία ρόδα |
| Χρώμα ροδών:: | πράσινος |
Πυρήνας σιδήρου 3» ρόδες του Jack παλετών ικανότητας ροδών 600KG φορτίων πολυουρεθάνιου
| Όνομα προϊόντων: | Πυρήνας σιδήρου 3 τιμών εργοστασίων» ρόδες του Jack παλετών ικανότητας ροδών 600KG φορτίων πολυουρεθ |
|---|---|
| ύφος:: | Βήμα στη ρόδα |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
Κόκκινος πυρήνας σιδήρου PU 100mm μεσαίας ισχύος τροχίσκοι με το διπλό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 100mm μεσαίας ισχύος τροχίσκοι στροφέων PU πυρηνών σιδήρου φρένων υψηλής ικανότητας συνολικοί |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος PU τροχίσκων |
| Χρώμα ροδών:: | red+black |

