Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
το γκρίζο PVC 150mm κυλά το κοίλο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακιών τροχίσκων στροφέων πυρήνων
| Όνομα προϊόντων: | το γκρίζο PVC 150mm κυλά το κοίλο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο Wholesales ροδών καροτσακιών τροχίσκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» διπλό φρένο τροχίσκων PVC |
| Κατασκευή:: | ενωμένος στενά |
100mm μαλακές ιατρικές τροχίσκων τοπ πιάτων στροφέων ρόδες νοσοκομείων τύπων TPR σιωπηλές
| Όνομα προϊόντων:: | 100mm μαλακές ιατρικές τροχίσκων τοπ πιάτων στροφέων ρόδες Wholesales νοσοκομείων τύπων TPR σιωπηλές |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
| Ύψος:: | 12.5cm |
5 μαλακοί TPR ίντσας ιατρικοί τροχίσκοι νοσοκομείων ροδών με τον περασμένο κλωστή μίσχο
| Όνομα προϊόντων:: | 5inch ιατρικοί τροχίσκοι νοσοκομείων ροδών μαλακοί TPR με τον περασμένο κλωστή cOem Κίνα μίσχων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 5inch |
| Ύψος:: | 155mm |
3» 4» 5» ιατρικοί τροχίσκων περασμένοι κλωστή cOem κάστορες νοσοκομειακού κρεβατιού μίσχων σιωπηλοί με το νάυλον φρένο
| Όνομα προϊόντων:: | 3» 4» 5» ιατρικοί τροχίσκων περασμένοι κλωστή cOem κάστορες νοσοκομειακού κρεβατιού μίσχων σιωπηλοί |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 3/4/5inch |
| Ύψος:: | 102/125/155mm |
3 PU στροφέων ίντσας οι τροχίσκοι για την τρύπα μπουλονιών εδρών δακτυλογραφούν τους σιωπηλούς σαφείς κάστορες
| Όνομα προϊόντων:: | 3 PU στροφέων ίντσας οι τροχίσκοι για την τρύπα μπουλονιών εδρών δακτυλογραφούν το σιωπηλό σαφή κατα |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Καθαρίστε/διαφανής |
| Υλικό ροδών:: | PU |
τροχίσκοι επίπλων 50mm οι διαφανείς για το περασμένο κλωστή χρώμιο μίσχων χρωμάτισαν το μαλακό στροφέα καστόρων με την κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων:: | οι διαφανείς τροχίσκοι 50mm για περασμένο κλωστή το έπιπλα χρώμιο μίσχων χρωμάτισαν το μαλακό στροφέ |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Καθαρίστε |
| Υλικό ροδών:: | PU |
2 PU ίντσας τροχίσκοι για επίπλων μπουλονιών ενιαία κλειδαριά καστόρων τρυπών την επικεφαλής μαλακή σαφή
| όνομα προϊόντων:: | 2 PU ίντσας τροχίσκοι για επίπλων μπουλονιών τρυπών τον επικεφαλής μαλακό σαφή κατασκευαστή YLcaster |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Καθαρίστε/διαφανής |
| Υλικό ροδών:: | PU |
286lbs φόρτωση των βαρέων καθηκόντων κλειδώσιμων τροχίσκων, ρόδες καστόρων 150mm
| Όνομα προϊόντων: | η λαστιχένια σκόνη κλειδώματος πιάτων στροφέων χωρητικότητας φορτίων διαμέτρων 286lbs 150mm μπορεί ρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Η σκόνη μπορεί τροχίσκος με το φρένο |
| Διάμετρος ροδών:: | 150 χιλ. |
4 κόκκινη χωρητικότητα φορτίων τροχίσκων 110kg ανοξείδωτου πιάτων στροφέων πολυουρεθάνιου ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | YLcaster Wholesales μεσαίας ισχύος κόκκινοι τροχίσκοι ανοξείδωτου πιάτων στροφέων πολυουρεθάνιου 4 ι |
|---|---|
| Ύφος:: | Κόκκινοι τροχίσκοι ανοξείδωτου πολυουρεθάνιου |
| Φέρων τύπος:: | ένσφαιρος τριβέας ακρίβειας |
5 PU ίντσας μεσαίας ισχύος κόκκινοι τροχίσκοι ανοξείδωτου κλειδώματος στροφέων με τις καλύψεις σκόνης
| Όνομα προϊόντων: | COem PU 5 ιντσών μεσαίας ισχύος κόκκινοι τροχίσκοι ανοξείδωτου κλειδώματος στροφέων με τις καλύψεις |
|---|---|
| Ύφος:: | Κόκκινοι τροχίσκοι ανοξείδωτου PU |
| Φέρων τύπος:: | Σφαίρα bearingx1 ακρίβειας |

