Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
2in 66lbs άσπροι PP κατεύθυνσης τροχίσκοι καθήκοντος ροδών άκαμπτοι ελαφριοί για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευαστικοί 2in 66lbs φορτίων χωρητικότητας άσπροι PP κατεύθυνσης τροχίσκοι καθήκοντος ροδών άκα |
|---|---|
| Ύφος:: | Σταθεροί πλαστικό ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 30kgs |
γκρίζοι σταθεροί TPR ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος ροδών 75mm για το μικρό καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | Προσφορά 75mm γκρίζοι σταθεροί TPR ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος ροδών μεγέθους |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί άκαμπτοι τροχίσκοι καθήκοντος tpr |
| Μέγεθος ροδών:: | 75mm |
3 ίντσας 110lbs γκρίζοι TPR στροφέων τροχίσκοι καθήκοντος πιάτων ελαφριοί για την έδρα
| Όνομα προϊόντων: | Προμηθειών 3inch 110lbs γκρίζοι TPR στροφέων τροχίσκοι καθήκοντος πιάτων ελαφριοί |
|---|---|
| Ύφος:: | 3inch ελαφριοί τροχίσκοι στροφέων καθήκοντος tpr |
| Χρώμα:: | Γκρίζος |
Θερμοπλαστική λαστιχένια χωρητικότητα φορτίων τροχίσκων 50kg καθήκοντος ροδών ελαφριά
| Όνομα προϊόντων: | 50kg θερμοπλαστική λαστιχένια πλευρά ροδών χωρητικότητας φορτίων που κλειδώνει τους ελαφριούς τροχίσ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι κλειδαριών καθήκοντος tpr 75mm δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 75x25mm |
Στροφέων λαστιχένια ελαφριά καθήκοντος ικανότητα ροδών τροχίσκων 66lbs ενιαία
| Όνομα προϊόντων: | 66lbs ενιαίοι ροδών ικανότητας τροχίσκοι καθήκοντος στροφέων θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι ελαφριοί |
|---|---|
| Ύφος:: | 2inch ελαφριοί τροχίσκοι στροφέων καθήκοντος tpr |
| Χρώμα:: | Γκρίζος |
2 οι» γκρίζοι TPR τροχίσκοι καθήκοντος ροδών ελαφριοί καθόρισαν άκαμπτο κατεύθυνση
| Όνομα προϊόντων: | 2inch η γκρίζα ρόδα TPR καθόρισε άκαμπτη ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος κατεύθυνσης |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί σταθεροί τροχίσκοι καθήκοντος tpr |
| Μέγεθος ροδών:: | 2inch |
Μαλακοί λαστιχένιοι ροδών δευτερεύοντες τροχίσκοι 50x20.3mm καθήκοντος φρένων ελαφριοί
| Όνομα προϊόντων: | 50mm διαμέτρων μαλακοί λαστιχένιοι ροδών δευτερεύοντες τροχίσκοι καθήκοντος φρένων ελαφριοί |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι κλειδαριών καθήκοντος tpr δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 50x20.3mm |
3 ρόδες τροχίσκων ίντσας με τα φρένα, 198lbs που φορτώνουν το διπλό τροχίσκο στροφέων ροδών
| Όνομα προϊόντων: | 3 ιντσών 198lbs στροφέων πιάτων μαύροι πλαστικοί διπλοί τροχίσκοι καθήκοντος ροδών ελαφριοί με το φρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί πλαστικοί τροχίσκοι ροδών καθήκοντος δίδυμοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 75mmx23mm |
Πολυουρεθάνιο 200x50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | 200mm πράσινο PU πυρηνών σιδήρου ένσφαιρου τριβέα τοπ πιάτων το διπλό ενισχύει τους βαρέων καθηκόντω |
|---|---|
| Ύφος:: | PU βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Green+black |
4 αδιάβροχη νάυλον τρύπα μπουλονιών ροδών ίντσας που περιστρέφεται τους επικεφαλής μεσαίας ισχύος τροχίσκους κλειδώματος στροφέων 304SS
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales αδιάβροχη νάυλον τρύπα μπουλονιών ροδών 4 ίντσας που περιστρέφεται τους επικεφαλής με |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι κλειδώματος PA 304ss τρυπών μπουλονιών |
| Φέρων τύπος:: | Σαφές ρουλεμάν |

