Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
πίσω ρόδες φορτηγών παλετών φόρτωσης 180x50mm 650kg με 6204 τον ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | 180x50mm 650kg πίσω ρόδες 6204 φορτηγών παλετών MC νάυλον ένσφαιρος τριβέας |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 180x50 χιλ. |
| Υλικό ροδών:: | Νάυλον MC |
δίδυμοι τροχίσκοι ροδών ικανότητας διαμέτρων 154LBS ροδών 50mm
| Όνομα προϊόντων: | 50mm ροδών διαμέτρων 154LBS ικανότητας δίδυμοι τροχίσκων περασμένοι κλωστή PVC τροχίσκοι Wholesales |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι μίσχων δίδυμος-ροδών καθήκοντος |
| Διάμετρος ροδών:: | 5cm |
Ελαφριές PU πολυουρεθάνιου πιάτων στροφέων καθήκοντος κόκκινες ρόδες τροχίσκων για τα ράφια
| Όνομα προϊόντων: | PU πιάτων στροφέων καθήκοντος ροδών Wholesales μικρές ελαφριές κόκκινες ρόδες τροχίσκων για τα ράφια |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι PU στροφέων καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 50x20.3mm |
PU τρυπών μπουλονιών στροφέων 1,5 ιντσών κόκκινες ρόδες τροχίσκων με το φρένο
| Όνομα προϊόντων: | Προσαρμόστε PU τρυπών μπουλονιών στροφέων καθήκοντος ροδών 1,5 ιντσών τις μικρές ελαφριές κόκκινες ρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι PU τρυπών μπουλονιών καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 1.5» |
PU 3 ιντσών λογότυπων εξατομικεύσιμες ρόδες τροχίσκων τρυπών μπουλονιών στροφέων για τα γραφεία
| Όνομα προϊόντων: | Οι εξατομικεύσιμες 3Inch PU ρόδες λογότυπων ανάβουν τις κόκκινες ρόδες τροχίσκων τρυπών μπουλονιών σ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι PU τρυπών μπουλονιών στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 3» |
2» PU ροδών περασμένες κλωστή στροφέας μίσχων κόκκινες δευτερεύουσες ρόδες τροχίσκων καθήκοντος κλειδαριών ελαφριές
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 2» PU ροδών ελαφριές καθήκοντος περασμένες κλωστή στροφέας μίσχων ρόδες τροχίσκων κλειδα |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι PU μίσχων καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 2» |
PU 2,5 ιντσών περασμένες κλωστή στροφέας ρόδες καροτσακιών επίπλων μίσχων
| Όνομα προϊόντων: | WBD προσφέρει PU 2,5 ιντσών στις ρόδες τις ελαφριές ρόδες τροχίσκων μίσχων καθήκοντος περασμένες κλω |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί περασμένοι κλωστή δασμός τροχίσκοι PU μίσχων |
| Μέγεθος ροδών:: | 2.5» |
4inch τετραγωνικοί επικεφαλής γκρίζοι TPR πιάτων τροχίσκοι καθήκοντος στροφέων μαλακοί ελαφριοί
| Όνομα προϊόντων: | WBD παράγει επικεφαλής γκρίζους TPR πιάτων 4inch τους τετραγωνικούς στροφέων μαλακούς τροχίσκους καθ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι πιάτων στροφέων καθήκοντος tpr |
| Επιφάνεια Treament υποστηριγμάτων:: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
γκρίζα TPR 100mm η μαλακή βίδα ροδών καθόρισε τον άκαμπτο τροχίσκο πιάτων για τον αέρα Coolors
| Όνομα προϊόντων: | Wholesales 100mm μαλακοί γκρίζοι TPR ροδών σταθεροί βίδα άκαμπτοι τροχίσκοι καθήκοντος πιάτων ελαφρι |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι τροχίσκοι tpr πιάτων μαλακοί |
| Επιφάνεια Treament υποστηριγμάτων:: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
4» επικεφαλής γκρίζο TPR πάτωμα στροφέων που προστατεύει τις ρόδες τροχίσκων τρυπών μπουλονιών
| Όνομα προϊόντων: | 4» ο τύπος 360° τρυπών μπουλονιών γυρίζει το επικεφαλής γκρίζο πάτωμα TPR που προστατεύει τους ελαφρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί καθήκοντος τροχίσκοι tpr στροφέων επικεφαλής |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Χάλυβας |

