Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
ISO9001 500kg που φορτώνει τις βιομηχανικές ρόδες πολυουρεθάνιου 8 ιντσών με τον πυρήνα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Περιστρεφόμενη επάνω πλάκα 8 ιντσών 500kg πυρήνα αλουμινίου πορτοκαλί πολυουρεθάνης βαρέως τύπου ευρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Αλουμινίου βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων πολυουρεθάνιου βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
660lbs νάυλον τροχίσκοι ικανότητας 4inch με το τοπ πιάτο στροφέων
| Όνομα προϊόντων: | 4 ιντσών 660lbs στροφέων βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων τοπ πιάτων άσπροι νάυλον βαρέων καθηκόντων ευρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
Πολυουρεθάνιο 660LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων 8 ιντσών δευτερεύοντες
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανική ρόδα 660LBS υψηλής ικανότητας PU φρένων 8 ιντσών δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων τροχίσκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 660lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU |
| Ικανότητα ροδών:: | 660lbs |
Επίπεδο βήμα 200mm σιωπηλός PU στροφέων ροδών 300kg κάστορας
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρικό μεγάλο μέγεθος 200mm σιωπηλοί PU στροφέων ροδών 300kg βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU 200mm |
| Διάμετρος ροδών:: | 200mm |
8 PU βήματος ίντσας η επίπεδη ρόδα 660LBS μετακινείται τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | κατασκευαστής Κίνα 8 PU βήματος ίντσας επίπεδος ροδών 660LBS άκαμπτος τροχίσκων πιάτων βαρέων καθηκό |
|---|---|
| Ύφος:: | το PU 8 ίντσας καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Βιομηχανικό κάρρο 150mm σταθερός τύπος Βαρέων καθηκόντων ρόδες ένσφαιρου τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | PU τύπων 150mm κόκκινοι βιομηχανικοί σταθεροί ρόδα βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι για τον τροχίσκο Dist |
|---|---|
| Ύφος:: | το PU 150mm καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
200kg PU δευτερεύον φρένο 100mm στροφέων βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | Το YLcaster προσφέρει το φορτίο 200kg PU χωρητικότητας κόκκινο πιάτο στροφέων δευτερεύον φρένο βαρέω |
|---|---|
| Ύφος:: | 200kg βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων PU δευτερεύοντες |
| Ικανότητα ροδών:: | 200kg |
PU βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι πυρήνων αντικατάστασης 440LBS PP 4 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Καυτή πώληση 4 PU πυρήνων ικανότητας PP ίντσας 440LBS κόκκινο ροδών εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU 4 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
440LBS PU 100mm πιάτων στροφέων πυρήνων PP βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | Το YLcaster κατασκευάζει βαρέων καθηκόντων τροχίσκους πιάτων στροφέων μεγέθους 440LBS PP PU 100mm το |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU 100mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
Σκούρο κόκκινο ρόδα 230kg πολυουρεθάνιου cOem τροχίσκοι στροφέων 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | COem WBD βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων στροφέων ροδών 230kg πολυουρεθάνιου 5 ιντσών σκούρο κόκκ |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU 5 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |

