Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
Δευτερεύουσες ρόδες στροφέων κλειδαριών πολυουρεθάνιου 506LBS με τον ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | Το YLcaster παρέχει PU χωρητικότητας φορτίων 506LBS τους κόκκινους ροδών στροφέων βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | 506lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Ικανότητα ροδών:: | 506lbs |
ρόδες καροτσακιών 100mm TPR βαρέων καθηκόντων με τον τετραγωνικό μίσχο
| Όνομα προϊόντων:: | 100mm διαμέτρων τετραγωνικές ρόδες καροτσακιών κάρρων τροφίμων tpr μίσχων γκρίζες βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | TPR+PP |
| Τύπος:: | Ρόδες καροτσακιών κάρρων τροφίμων |
200kg ικανότητα 125x36mm λαστιχένιοι τροχίσκοι με το υποστήριγμα χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | 125x36mm 200kg σταθεροί στροφέας περασμένοι κλωστή πιάτο μίσχων μπουλονιών βιομηχανικοί τροχίσκοι τύ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικοί λαστιχένιοι μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
Νάυλον τροχίσκοι φορετής φόρτωσης 5 ιντσών 330lbs μεσαίας ισχύος
| Όνομα προϊόντων: | 5 το τοπ πιάτο ίντσας 330lbs πέρασε κλωστή μίσχων μπουλονιών τρυπών στους άσπρους νάυλον βιομηχανικο |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
COem 1,5 ιντσών κόκκινοι ροδών ελαφριοί τροχίσκοι PVC πιάτων καθήκοντος άκαμπτοι για τα μικρά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | COem YLcaster 1,5 ιντσών κόκκινοι ροδών ελαφριοί τροχίσκοι PVC πιάτων καθήκοντος άκαμπτοι για τα μικ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι PVC καθήκοντος άκαμπτοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 1.5 " x20.3mm |
66LBS κόκκινες περασμένες κλωστή ρόδες ρόδες καστόρων ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | 66LBS ικανότητας κόκκινοι ροδών περασμένοι κλωστή στροφέας τροχίσκοι Wholesales PVC καθήκοντος μίσχω |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφρύς μίσχος τροχίσκων PVC στροφέων καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 50mmx2.03cm |
30kg ικανότητας κόκκινο περασμένο κλωστή WheelsSwivel δευτερεύον φρένο τροχίσκων PVC καθήκοντος μίσχων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | 30kg κόκκινες ρόδες ικανότητας με το δευτερεύον φρένων περασμένο κλωστή στροφέας εργοστάσιο Κίνα τρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφρύς μίσχος τροχίσκων PVC κλειδαριών στροφέων καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 5cmx2.03cm |
Μαλακή ροδών στροφέων επικεφαλής ελαφριά καθήκοντος τροχίσκων PVC πλευρά τρυπών μπουλονιών 2,5 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Επιχείρηση 2,5 ίντσας μαλακή ροδών στροφέων επικεφαλής μπουλονιών τρυπών δευτερεύουσα κλειδαριών ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριά δευτερεύουσα κλειδαριά τρυπών μπουλονιών τροχίσκων PVC καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6.5cmx2.5cm |
4» κόκκινος 198LBS μεσαίας ισχύος ένσφαιρος τριβέας τροχίσκων διπλός
| Όνομα προϊόντων: | 4» κόκκινοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι PVC πιάτων στροφέων ικανότητας ροδών 198LBS για το διπλό ένσφαι |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος ρόδα PVC τροχίσκων |
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινος |
5 ίντσας 220LBS βιομηχανικοί τροχίσκοι PVC πυρήνων πιάτων PP ικανότητας κατευθυντικοί
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας 220LBS φόρτωσης μεσαίας ισχύος βιομηχανικοί τροχίσκοι Wholesales PVC πυρήνων πιάτων PP ικαν |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος άκαμπτοι τροχίσκοι PVC για τα καροτσάκια |
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινος |

