Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
Το επίπεδο πιάτο βήματος τοποθετεί την ικανότητα 350kg 125mm φαινολικός άκαμπτος τροχίσκος 5 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | WBD 5» άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι ικανότητας ροδών 350kg καροτσακιών πιάτων για την |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» σταθεροί ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι πιάτων |
| Διάμετρος ροδών:: | 5» |
880LBS ικανότητα ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενος 6» ξεραίνοντας τροχίσκους καροτσακιών ραφιών
| Όνομα προϊόντων: | 880LBS ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενη ρόδα 6» ξεραίνοντας κατασκευαστής Κίνα ικανότητας τροχ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» ξεραίνοντας τροχίσκοι καροτσακιών ραφιών |
| Ικανότητα:: | 880lbs |
Η κλειδώσιμη πλευρά cOem φρενάρισε τροχίσκους πιάτων στροφέων 200mm τους βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | COem WBD 8 ιντσών στροφέων πιάτων μεγάλοι ανθεκτικοί στη θερμότητα βιομηχανικοί τροχίσκοι φρένων ροδ |
|---|---|
| Ύφος:: | μεγάλοι τροχίσκοι φρένων 8 ιντσών δευτερεύοντες |
| Διάμετρος ροδών:: | 8 ίντσα |
1100LBS ικανότητα 200mm άκαμπτη ανθεκτική στη θερμότητα βαρέων καθηκόντων βιομηχανική ρόδα τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων βιομηχανική ρόδα 200mm άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι Κίνα ικανότητας |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι 200mm |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 1100LBS |
Μαύρο ανθεκτικό στη θερμότητα καροτσάκι φούρνων στροφέων ρόδες τροχίσκων αντικατάστασης 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας βαρέων καθηκόντων μαύρο φούρνων ροδών στροφέων εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων ανθεκτικό σ |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων 5 ιντσών |
| Διάμετρος ροδών:: | 5 ίντσα |
300kg φορτωμένες ρόδες τροχίσκων στροφέων αντικατάστασης ικανότητας φαινολικές 4»
| Όνομα προϊόντων: | 300kg φορτωμένη ικανότητα 4» φαινολικός ροδών μαύρος στροφέων κατασκευαστής Κίνα τροχίσκων κλειδαριώ |
|---|---|
| Ύφος:: | 300kg ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων |
| Διάμετρος ροδών:: | 4» |
TPR δίνει τον ελεύθερο δευτερεύοντα στροφέα 6 πενταλιών φρένων» φρενάρισε τους κάστορες στροφέων
| Όνομα προϊόντων: | 6» δευτερεύων φρένων TPR ροδών γκρίζος ενιαίος πενταλιών προμηθευτής τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 6» |
Θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 150mm 250kg άκαμπτοι κατευθυντικοί
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις WBD 150mm γκρίζοι μαλακοί άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ικανότητας TPR ροδών 250kg κ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 150mm TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
5» το γκρίζο TPR ροδών 506LBS βαρέων καθηκόντων πιάτο ικανότητας τοποθετεί τους τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 5» γκρίζοι TPR ροδών 506LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων ικανότητας άκαμπτοι |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 5» |
Μεγάλη ρόδα 200mm ODM WBD μαύρος πλαστικός βαρέων καθηκόντων στροφέας τροχίσκων πιάτων διαμέτρων
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη ρόδα 200mm ODM WBD μαύρος πλαστικός βαρέων καθηκόντων στροφέας τροχίσκων πιάτων διαμέτρων |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PP 200mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |

