Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch stainless steel stem casters ] αγώνας 113 προϊόντα.
Βιομηχανικά ροδάκια γαλβανισμένα με ψευδάργυρο Εύρος θερμοκρασίας έως 300°F Ανθεκτικοί τροχοί βαρέως τύπου για βιομηχανικές εφαρμογές και χειρισμό εξοπλισμού
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Βιομηχανικά Ρόδες με Επεκτεινόμενο Στέλεχος Ανθεκτικοί Τροχοί Βαρέως Τύπου για Βιομηχανικά Μηχανήματα, Αποθήκευση και Κινητικότητα Εξοπλισμού
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
Σιδηροδρομική στροφή βαρέος φορτίου από χαλύβδινο στύλο με χωρητικότητα φορτίου
| Υλικό: | Χάλυβας/ Αλουμίνιο/ Πλαστικό/ Ρούμπινο |
|---|---|
| Φρένα: | Ναι/Όχι |
| Τύπος τροχού: | ΤΡ/πλαστικό/καουτσούκ/πολυουρεθάνιο/φαινολικό/V-Groove/χάλυβας |
Τύπος τοποθέτησης κυλίνδρων κυλίνδρων βιομηχανικών κυλίνδρων με πιστοποίηση ISO/SGS/ROSH για ομαλή και ήσυχη κίνηση
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Βιομηχανικά ροδάκια με σπείρωμα και πλαστικούς τροχούς, βελτιστοποιημένα για βιομηχανική συσκευασία και λειτουργίες γραμμής συναρμολόγησης
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
Μετατροπές βαρέων φορτίων με χωρητικότητα 125kg
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Θερμοκρασία έως 300°F Στρίβες με νήματα στο στέλεχος
| Overall Height: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
Ανθεκτικοί βιομηχανικοί τροχονόμοι για ομαλή και ήσυχη λειτουργία
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Βιομηχανικές στρογγυλοί βαρέοι ρόστερ με TPR / πλαστικό / ελαστικό τροχούς
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ: | Κατασκευασμένο από τεντωμένο χάλυβα |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 2-12 ίντσες |
| Ειδικότητα: | Αξιόπιστος και ανθεκτικός |
Βιομηχανικά πλακερισμένα κυψέλες ισοπέδωσης για βαριά λειτουργία με κυλιόμενη κλειδαριά 300 λίβρες χωρητικότητας φορτίου
| Υλικό: | Χάλυβας/ Αλουμίνιο/ Πλαστικό/ Ρούμπινο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Πλασμένο με ψευδάργυρο/στρωμμένο σε σκόνη/ατσάλι ατσάλινο |
| Τύπος τροχού: | ΤΡ/πλαστικό/καουτσούκ/πολυουρεθάνιο/φαινολικό/V-Groove/χάλυβας |

