Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch stainless steel stem casters ] αγώνας 113 προϊόντα.
Εργαστήρια βαρέων βαρών με κυλιόμενες πλάκες
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
Τύπος βιομηχανικών τροχών για τοποθέτηση στην κορυφή της πλάκας με ακριβές ρουλεμάν και κυλιόμενη κλειδαριά
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Top Plate Size: | 2-6 Inches |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
Βιομηχανικές στροφές με διάφορους τύπους τοποθέτησης και χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
| πλάτος τροχού: | 1-4 ίντσες |
3 ίντσας περιστρεφόμενη στροφέων στερεά ρόδα τροχίσκων καθήκοντος τροχίσκων πλαστική ελαφριά για Furniure
| Όνομα προϊόντων: | 3 ίντσας περιστρεφόμενη στροφέων στερεά ρόδα τροχίσκων καθήκοντος τροχίσκων πλαστική ελαφριά για Fur |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί πλαστικοί τροχίσκοι στροφέων καθήκοντος |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |
4inch η στερεά βίδα ροδών καθόρισε τους άκαμπτους τροχίσκους καθήκοντος πιάτων άσπρους PP ελαφριούς για τους ανεμιστήρες ομίχλης
| Όνομα προϊόντων: | Η στερεά βίδα ροδών Wholesales 4inch YLcaster καθόρισε τους άκαμπτους τροχίσκους καθήκοντος πιάτων ά |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι στερεοί PP τροχίσκοι πιάτων |
| Επιφάνεια Treament υποστηριγμάτων:: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
4» ιατρικός μπεζ περασμένος κλωστή στροφέας μίσχος τροχίσκων που κλειδώνει τη διπλή ρόδα για το νοσοκομείο
| Όνομα προϊόντων:: | 4 περασμένος κλωστή στροφέας μίσχος ροδών ίντσας ο μπεζ που κλειδώνει την ιατρική διπλή ρόδα τροχίσκ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100X71mm |
| Ύψος:: | 123mm |
100x30mm 304SS περασμένες κλωστή TPR μίσχων διπλές ρόδες τροχίσκων κλειδαριών μεσαίας ισχύος
| Όνομα προϊόντων: | μαλακές TPR ροδών 100x30mm διαμέτρων 304SS περασμένες κλωστή ρόδα μίσχων διπλές ρόδες τροχίσκων κλει |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένοι κλωστή τροχίσκοι κλειδώματος tpr 304ss μίσχων |
| Φέρων τύπος:: | Ballx1 |
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι τοπ πιάτων 31/2 ίντσας ακτίνας στροφέων με το μέγεθος τρυπών μπουλονιών 1/4 ίντσας
| Φέρων τύπος: | Ένσφαιρος τριβέας |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος ροδών: | 4 ίντσα |
4 αδιάβροχη νάυλον τρύπα μπουλονιών ροδών ίντσας που περιστρέφεται τους επικεφαλής μεσαίας ισχύος τροχίσκους κλειδώματος στροφέων 304SS
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales αδιάβροχη νάυλον τρύπα μπουλονιών ροδών 4 ίντσας που περιστρέφεται τους επικεφαλής με |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι κλειδώματος PA 304ss τρυπών μπουλονιών |
| Φέρων τύπος:: | Σαφές ρουλεμάν |
264lbs ιατρικοί τροχίσκοι προμήθειες 4 ιντσών 101x32mm μαλακή TPR νοσοκομείων ροδών στροφέων τρύπα μπουλονιών τύπων κλειδώσιμη
| Όνομα προϊόντων:: | 101x32mm μαλακοί TPR νοσοκομείων ροδών στροφέων ιατρικοί τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών τύπων κλειδώσιμ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 101X32mm |
| Ύψος:: | 149mm |

