Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 8 inch rubber trolley wheels ] αγώνας 163 προϊόντα.
Δυνατότητα φόρτωσης 100 έως 300 KG ελαστικά τροχούς τροχών ελαστικό μαλακό πορτοκαλί ιδανικό για εσωτερικές εξωτερικές εφαρμογές ανθεκτικό και λύση τροχών
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
Ruedas giratorias de goma para exteriores con núcleo de goma y PP, adecuadas para carritos industriales y maquinaria de exterior
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
2 ίντσας σκληρού λάστιχου στροφέων ροδών δίδυμοι τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών πείρων ροδών κοίλοι για τις κινητές βάσεις καλλιεργητών
| Όνομα προϊόντων: | 2 κοίλοι τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών πείρων δίδυμος-ροδών ροδών στροφέων σκληρού λάστιχου ίντσας για |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι κοίλοι τροχίσκοι πείρων δίδυμος-ροδών |
| Χρώμα τροχού:: | Μαύρος |
δίδυμες ρόδες τροχίσκων σκληρού λάστιχου τρυπών μπουλονιών στροφέων κλειδώματος διαμέτρων 50mm
| Όνομα προϊόντων: | 2 μαύροι τροχίσκοι Wholesales τρυπών μπουλονιών στροφέων κλειδώματος δίδυμος-ροδών σκληρού λάστιχου |
|---|---|
| Ύφος:: | τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών δίδυμος-ροδών 2 ιντσών |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
6,3 ίντσας λαστιχένιο σκαλών σκαλοπάτι φόρτωσης ροδών 286lbs τροχίσκων ροδών μαύρο τρι που αναρριχείται στις ρόδες για τα φορτηγά χεριών
| Όνομα προϊόντων: | 6.3inch η λαστιχένια σκάλα κυλά το μαύρο τρι σκαλοπάτι φόρτωσης ροδών 286lbs τροχίσκων αναρριμένος σ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τρίτροχο σκαλοπάτι που αναρριχείται στον τροχίσκο |
| Διάμετρος τροχού:: | 6.3inch |
Τροχήλατες ρόδες τρόλεϊ με πιστοποίηση CE, βαρέως τύπου, εύρος ύψους 90mm-125mm, ιδανικές για τρόλεϊ, καρότσια, βιομηχανική χρήση και διαχείριση βαρέων φορτίων
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Απόσταση οπών μπουλονιών 25 ίντσες Βαρέως τύπου τροχήλατο καρότσι από καουτσούκ PU Nylon TPR Βιομηχανικά καρότσια για μετακίνηση εξοπλισμού βαρέως φορτίου
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
25 ιντσών τροχούς τροχόσπιτα βαρύ φορτίο σχεδιασμένο για τροχόσπιτο τροχόσπιτο με μέγεθος πλάκας 4 x 45 ιντσών και ανθεκτικό
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Τροχήλατες ρόδες με κλείδωμα, βαρέως τύπου, με σπείρωμα, με βίδα, απόσταση οπών 2,5 ίντσες για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

