Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 8 inch rubber trolley wheels ] αγώνας 163 προϊόντα.
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
2 δίδυμες ρόδες καροτσακιών καστόρων ροδών ίντσας, βιομηχανικές ρόδες καροτσακιών
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales μαύροι λαστιχένιοι τροχίσκοι πιάτων στροφέων δίδυμος-ροδών 2 ιντσών για τα μικρά καρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Δίδυμοι τροχίσκοι στροφέων ροδών λαστιχένιοι |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
Επικεφαλίδια βαρέων φορτίων με σφαιρικό ρουλεμάν 90-125 mm
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
Επικεφαλίδια τροχών τροχού βαρέων επιβαρύνσεων 90MM-125MM Στρογγυλοί / άκαμπτοι / κλειδωμένοι
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών με πλάκα 4 x 4,5 ίντσες
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Χάλυβα Σώμα βαρέος φόρτος καουτσούκ τροχός 8 ιντσών ανθεκτικό χάλυβα καουτσούκ συνδυασμός τροχός κατάλληλο για αποθήκη καροτσάκια
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
80kg ικανότητα ρόδες τροχίσκων στροφέων 3 ιντσών, ήρεμες ρόδες τροχίσκων TPR
| Όνομα προϊόντων: | 3inch 80kgs ικανότητας στροφέων μεσαίας ισχύος τροχίσκοι tpr πιάτων μαλακοί μπλε για τα ιατρικά καρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαλακοί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι |
| Χρώμα ροδών:: | Μπλε |

