Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 8 inch rubber trolley wheels ] αγώνας 163 προϊόντα.
M12 ο περασμένος κλωστή μίσχος που κλειδώνει το γκρίζο μαλακό καροτσάκι κυλά τον τροχίσκο ένσφαιρου τριβέα 4 ίντσας TPR κυλά με τις καλύψεις
| Όνομα προϊόντων: | M12 ο περασμένος κλωστή μίσχος που κλειδώνει το γκρίζο μαλακό καροτσάκι κυλά τον τροχίσκο ένσφαιρου |
|---|---|
| Style:: | M12 TPR medium duty casters |
| Πλάτος ροδών:: | 32mm |
Τροχοί τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Υψόμετρος 90 mm έως 125 mm τροχούς τροχού 3 ιντσών από χάλυβα μέγεθος στέλεχος M12x15 mm περιστρεφόμενα τροχούς τροχού για βαρύ εξοπλισμό και καροτσάκια μεταφοράς
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
Τροχήλατες ρόδες με ρουλεμάν 3/4/5/6/8 ιντσών για βιομηχανική μεταφορά
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
200-500kg χωρητικότητα Στρογγυλοί τροχοι 3/4/5/6/8 ιντσών τροχοι
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες πυρήνων κλειδαριών κοίλοι για τα βιομηχανικά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες π |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο 5 ίντσας επεξεργασμένου σιδήρου λαστιχένιο τροχίσκων δευτερεύον κλειδαριών βιομηχανικό χυτοσιδήρου ροδών καροτσακιών
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων λαστιχένιοι τροχίσκοι |

