Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Τρακίς πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα με αναδιπλούμενο χειριστήριο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολες και ασφαλείς λύσεις μεταφοράς υλικών
| Τύπος: | Τροχίσκοι στροφέων |
|---|---|
| Ανωτερότητα: | Μεταφορτωτές |
| Χρήση: | Μεταφορά βαρέων ή χοντρών αντικειμένων |
Αντίσταση στη διάβρωση Ελαφριά τροχιά με λεία τροχιά και ψευδαργυρωμένο φινίρισμα
| Τελείωσε.: | Ψευδάργυρος που καλύπτεται |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος |
125kg χωρητικότητα φορτίου Νάιλον πλάκα ιατρικές κασσίτες λευκό γκρι 3 ίντσες διάμετρος τροχού
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
3 ίντσες ιατρικές πλάκες ράβδοι 275lbs χωρητικότητα φορτίου ακρίβεια μπάλα ρουλεμάν νάιλον στήριγμα
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
Τροχοι για καλαμινοελαστικους τροχους για βιομηχανια
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
|---|---|
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Αποδοτική μεταφορά βαρέων ή ογκώδεις αντικειμένων με αναδιπλούμενη πλατφόρμα
| Ανωτερότητα: | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
| Τύπος χειριστή: | αναδιπλούμενο |
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Χάλυβα από ανοξείδωτο ακρίβεια σφαίρα ρουλεμάν ιατρικά κασσίτερ λευκό γκρι 275lbs χωρητικότητα φορτίου 4 ίντσες ύψος
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Χρωματιστή πλατφόρμα τροχόσπιτο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολη μεταφορά
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Τύπος καροτσακιών: | Τρόλεϊ πλατφόρμας |

