Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου μεσαίου βάρους 5-3/4 ίντσες Γενικό ύψος Περιοχή θερμοκρασίας από 0 έως 180 βαθμούς
| Τύπος τροχού: | ΠΕ/PVC/TPR/PP/Κουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκίμαση των διακυμάνσεων |
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
450-850 kg φορτωμένης χωρητικότητας Πολυουρεθάνιο τροχούς με τύπου συνολικού φρένου κλειδώματος και υλικό σιδηροδρομικού τροχού PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Σκληροί τροχοί σκαλωμάτων για ομαλή κίνηση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
Κουφώδης πυρήνας Πολυουρεθάνιο περιστροφές ομαλό μονοκίνητο τροχό με ύψος 194mm / 2 ίντσες
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Πράσινα Περισσότερα Προϊόντα ISO Rosh CE Πιστοποιημένα Γαλβανισμένα για και Προμηθευτές
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
TPR δίνει τον ελεύθερο δευτερεύοντα στροφέα 6 πενταλιών φρένων» φρενάρισε τους κάστορες στροφέων
| Όνομα προϊόντων: | 6» δευτερεύων φρένων TPR ροδών γκρίζος ενιαίος πενταλιών προμηθευτής τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 6» |
Ύψος φόρτωσης 204mm, τύπου Kick Bar, κλείδωμα δαπέδου για προστασία γραμμής συναρμολόγησης βιομηχανίας
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
| Υψόμετρο τέντωσης: | 151/172/198/248 χιλιοστά |
Τροχός πολυπροπυλενίου υψηλής φέρουσας ικανότητας 4 ιντσών με απόσταση οπών βίδας 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
Τροχοί σκαλωμάτων χωρητικότητας 250 kg με ευέλικτη χρήση
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |

