Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 269 προϊόντα.
Βιομηχανικά ροδάκια γαλβανισμένα με ψευδάργυρο Εύρος θερμοκρασίας έως 300°F Ανθεκτικοί τροχοί βαρέως τύπου για βιομηχανικές εφαρμογές και χειρισμό εξοπλισμού
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Μέγεθος κορυφής πλάκας 2-6 ίντσες και 1-4 ίντσες πλάτος τροχού Βιομηχανικά τροχιά για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Συνολικό φρένο κλειδώματος τροχού Ultra Heavy Duty Super Heavy Duty Steel Caster για βιομηχανικές εφαρμογές βαρέως τύπου
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
2-12 ίντσες Συνολικό ύψος Βιομηχανικές στροφές για υψηλές επιδόσεις και θερμοκρασία έως 300 ° F
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Feature: | Reliable And Durable |
Ατσάλι βαρύ φορτίο κυλιόμενο στροβίλι 2000 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 3,5 ίντσες κυλιόμενη ακτίνα
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Δύο ράβδοι σφαίρας Industrial Caster 144mm μήκος για βαριές εφαρμογές
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς κόκκινο διπλό σφαιρικό ρουλεμάν 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
837lbs βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς τροχούς διπλής σφαίρας ρουλεμάνια κόκκινο σίδηρο κέντρα
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |

