Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Ροδάκια βαρέως τύπου με πλάκα διπλού φρένου Λευκά Γκρι Ροδάκια με πλάκα Σχεδιασμένα για να παρέχουν σταθερότητα και εύκολη μετακίνηση εξοπλισμού
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Bracket Material: | Nylon |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Επικεφαλής οχήματα
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλο |
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
Συνολικό ύψος 2 έως 12 ίντσες βαρέα τροχιά βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
Μέγεθος Στήριξης 375 X 275 ίντσες, Τροχός από PU 3 τόνων βαρέως τύπου, με ομαλό πέλμα, Σχεδιασμένος για Κινητικότητα και Μεταφορά Βαρέος Εξοπλισμού
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
Βαρέως τύπου τροχοί από καουτσούκ με ατσάλινη επιφάνεια τροχού από καουτσούκ, χωρητικότητα φορτίου 100 έως 300 KG, εξοπλισμός κινητικότητας εσωτερικού/εξωτερικού χώρου
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
50mm πλάτος τροχού επιπλέον βαρύ φορτίο τροχούς νάιλον τροχούς τροχούς πολυουρεθάνου κατασκευασμένα για βαριά βιομηχανικές εφαρμογές φορτίου και την κινητικότητα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
2000 λίβρες Συνολική κλειδαριά μπροστινό φρένο Super Heavy Duty Steel Casters
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
| Brake: | Front Brake |
Εγκατάσταση πλάκας επιπλέον βαρέων τροχών νάιλον τροχούς τροχούς εμπρός φρένο για βαριά φορτία
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Wheel Width: | 50mm |
Γυριστική ακτίνα 3,5 ίντσες Ultra Heavy Duty Caster Wheel Heavy Duty Heavy Load Capacity Wheels για βιομηχανικές εφαρμογές
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |

