Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών TPR TPR Silent Swivel Plate Casters Ζυγισμένο φινίρισμα
| Ράδιο περιστροφής: | 2-4 ίντσες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
| Διάμετρος τροχού: | 2-4 ίντσες |
Επικεφαλίδες τοποθέτησης βαρέων πλακών με διάμετρο τροχών 2 ίντσες
| Wheel Size: | 100mm |
|---|---|
| Compatibility: | Furniture |
| Wheel Color: | Black |
5 ίντσες Συνολικό ύψος Πολυουρεθάνιο κυψέλες για βαρύ φορτίο 1000 λίβρες χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλεμάν περιλαμβάνεται
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Τροχήλατες ρόδες με κλείδωμα, βαρέως τύπου, με σπείρωμα, με βίδα, απόσταση οπών 2,5 ίντσες για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Υψηλής βαρύτητας υπερβαρύτητας τροχός με μαύρο τροχό, βελτιστοποιημένος για την κίνηση βαρέων μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Πολυουρεθάνιο σφαίρα ρουλεμάν βαρέων καθηκόντων 50mm τροχός μαύρο χάλυβα σύνολο κλειδαριού ρουλεμάν
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Διπλή πλάκα ρουλεμάνιο τοποθέτηση βαρέος ρόστερ 3.5 περιστροφική ακτίνα 50mm τροχό
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Φόρτωμα πλάκας Super Heavy Duty Casters 4 X 4.5 ίντσες Μέγεθος πλάκας 7.5 ίντσες Συνολικό ύψος Ιδανικό για αποθήκη
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Κόκκινο σίδερο PU διπλό ράβδους σφαίρες βαρέος ρόστερ μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Κέντρο ροδών: | Σίδηρο |
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
0.375 ίντσες μεγέθους τρύπας βρόγχου Super Heavy Duty Casters με πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα και χάλυβα υλικό
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |

