Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 269 προϊόντα.
Χάλυβα Σώμα βαρέος φόρτος καουτσούκ τροχός 8 ιντσών ανθεκτικό χάλυβα καουτσούκ συνδυασμός τροχός κατάλληλο για αποθήκη καροτσάκια
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Διπλό ρουλεμάν με υπερ-αντοχή τροχός σε μαύρο χρώμα για βιομηχανικές εφαρμογές βαρέως τύπου
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών από καουτσούκ με μη σημειωτικά πέλματα και χωρητικότητα φορτίου 100 kg
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
|---|---|
| Τύπος βήματος: | Μη σήμανση |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
Απόσταση οπών μπουλονιών 25 ίντσες Βαρέως τύπου τροχήλατο καρότσι από καουτσούκ PU Nylon TPR Βιομηχανικά καρότσια για μετακίνηση εξοπλισμού βαρέως φορτίου
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Μετατροπές βαρέων φορτίων με χωρητικότητα 125kg
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Εργαστήρια βαρέων βαρών με κυλιόμενες πλάκες
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
5 ίντσες Συνολικό ύψος 150mm PU τροχούς κυψελών 2 ίντσες πλάτος τροχού για ευέλικτες και βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Total Lock Brake Type Casters for Material Handling Equipment with 304 Stainless Steel Bracket Material
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Brake Type: | Total Lock |
Επικεφαλής οχήματα
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλο |
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
Συνολικό ύψος 2 έως 12 ίντσες βαρέα τροχιά βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |

