Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Σιδηρούχα τροχιά τροχών σιδηρούχου τύπου PU που ενσωματώνουν διπλά ρουλεμάν που εξασφαλίζουν ομαλή κυλίνδρωση και υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Μαύρα ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρέος ρόστερ βαρέος φορτίος βαρέος φορτίος βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
|---|---|
| μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
Βιομηχανικές στροφές με τρύπα βρόγχου με βαρύ σχέδιο και σιδερένιο τροχό στο κέντρο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Προσαρμόσιμες ελαστικές κυψέλες Μονάδα βάρος 4kg 5kg επιλογές χρώματος Μαύρο Μπλε Πράσινο Ιδανικό για κινητικότητα εξοπλισμού και βιομηχανική
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Βαρύ φορτίο Βιομηχανικού επιπέδου τροχονόμοι Γεμιστήρας μπάλας και 3-1/2 ίντσες κορυφαία πλάκα περιστροφική ακτίνα για υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| εύρος θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
|---|---|
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκίμαση των διακυμάνσεων |
Επικεφαλίδα βαρέων βαρών από χάλυβα και αλουμίνιο με χωρητικότητα φορτίου έως 5 000 λίβρες
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
|---|---|
| Temperature Range: | Up To 300°F |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
Σκαλωσιές χωρητικότητας 200/250kg, τροχοί βαρέως τύπου PU για βιομηχανικές εφαρμογές
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών από γκρίζο πολυουρεθάνιο με χωρητικότητα φορτίου 300 λίβρες
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
Βιομηχανικές τροχοδρόμους μέχρι 5000 λίβρες βαρύ φορτίο με ανθεκτικά ατσάλινα φινίρισμα τροχούς
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |

