Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
0375 ίντσες Μέγεθος τρύπας βρόγχου Super Heavy Duty Casters Πολυουρεθάνιο τροχούς 4 X 45 ίντσες Μέγεθος πλάκας Σκληρό βαρύ φορτίο χωρητικότητα τροχούς
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
Κέντρο σιδερένιου τροχού 100mm βαρύ φορτίο ICaster ανθεκτικές βαριές φορτωτικές ρόδες που παρέχουν ομαλή κινητικότητα και βιομηχανική αντοχή
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με επιφάνεια στήριξης βαμμένη με ψευδάργυρο για καρότσια
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Κόκκινο βαρύ φορτίο 837lbs χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλέα σιδήρου τροχός κέντρο Ζινκ βαμμένο
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
Συνολικό φρένο κλειδαριού υπερ βαρύ φορτίο τροχός περιστροφής ακτίνα 3,5 ίντσες μαύρο τροχό
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
Βαρύ φορτίο Κόκκινο σιδηρούνιου τροχού κέντρο σφαίρα ρουλεμάν μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου Ζινκ βαμμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
| Χρώμα: | Κόκκινο |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με διπλό ρουλεμάν για τροχόσπιτα 100 mm
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
Επικεφαλίδες PU από κόκκινο σίδηρο με χωρητικότητα φορτίου έως και 837 λίβρες
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
837lbs χωρητικότητα φορτίου σιδήρου PU τροχός κυψελών με ψευδάργυρο βαμμένο στήριγμα επεξεργασία επιφάνειας για βαριά βιομηχανικά μηχανήματα
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
100 χιλιοστών βαρέος ρόστερ με 837 λίβρες χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικά μηχανήματα
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |

