Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Βαρύ φορτίο Κόκκινο σιδηρούνιου τροχού κέντρο σφαίρα ρουλεμάν μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου Ζινκ βαμμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Ικανότητα φόρτωσης έως 837lbs Βαρέως Τύπου Ρόδες Προσφέρουν Συνολικό Μήκος 144mm και Κέντρο Τροχού Σιδήρου για Χειρισμό Βαρέων Φορτίων
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Πλακέτα Στρίφος Στροβίδας Τρύπα βαρέος ρόστερ με ψευδάργυρο βαμμένο στηρίγμα για βιομηχανικά
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
144mm Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόδες τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων κόκκινο σίδερο PU ομαλή κίνηση
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
Προηγούμενο φρένο Πολυουρεθάνιο τροχούς για βαριά φορτία Μαύροι τροχοί Πλάκα τοποθετημένη
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
837lbs Ιδιότητα τροχού Βιομηχανικό τροχό στροφής ψευδαργύρου Ζίγκο Ζωγραφισμένη στήριξη Επεξεργασία επιφάνειας βαρύ φορτίο ανθεκτικό μεταφορικό τροχό στροφής
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
100 χιλιοστά κόκκινο βαρύ φορτίο με υλικό τροχού πολυουρεθάνου 837lbs φορτίο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Κόκκινες βαριές ρόδες με σιδερένιο τροχό κέντρο 837lbs χωρητικότητα φορτίου μπάλα ρουλεμάν
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Δυνατότητα φόρτωσης Κόκκινη βιομηχανική τροχιά με διπλά ρουλεμάν Ζινκ βαμμένο 837lbs χωρητικότητα τροχών
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
837lbs χωρητικότητα τροχών βαρύ φορτίο τροχούς υλικό πολυουρεθάνιο διπλό ρουλεμάνιο βαρύ φορτίο χωρητικότητα
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |

