Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty pvc wheels ] αγώνας 82 προϊόντα.
το γκρίζο PVC 150mm κυλά το κοίλο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακιών τροχίσκων στροφέων πυρήνων
| Όνομα προϊόντων: | το γκρίζο PVC 150mm κυλά το κοίλο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο Wholesales ροδών καροτσακιών τροχίσκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» διπλό φρένο τροχίσκων PVC |
| Κατασκευή:: | ενωμένος στενά |
6 ίντσας PVC κοίλες πυρήνων στροφέων βαρέων καθηκόντων ρόδες χρώματος τροχίσκων πορτοκαλιές
| Ονομασία προϊόντος: | Πορτοκαλί χρωματικοί τροχοί 6 ιντσών PVC με κοίλο πυρήνα περιστρεφόμενοι τροχίσκοι βαρέως τύπου τροχ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου περιστρεφόμενα από Pvc |
| Κατασκευή:: | Συγκολλημένος |
Το γκρίζο PVC κυλά 6 σταθερό ίντσες βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό ροδών καροτσακιών τροχίσκων
| Ονομασία προϊόντος: | Γκρι τροχοί PVC 6 ιντσών σταθεροί τροχοί Τρόλεϊ Τροχοί βαρέως τύπου Βιομηχανικό εργοστάσιο Κίνα |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια pvc 6" άκαμπτα |
| Κατασκευή:: | Συγκολλημένος |
6 ίντσας δευτερεύον φρένων βαρέων καθηκόντων Knobby βήμα πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα ροδών PVC τροχίσκων γκρίζο
| Όνομα προϊόντων: | 6 ίντσας δευτερεύοντες φρένων γκρίζοι PVC ροδών ένσφαιρου τριβέα στροφέων τροχίσκοι βαρέων καθηκόντω |
|---|---|
| Ύφος:: | Γκρίζοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PVC |
| OBM:: | Διαθέσιμος |
150mm 280kg που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με το φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 150mm 50mm πλάτους σταθεροί στροφέας φρένων πιάτων γκρίζοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ροδών PVC hum |
|---|---|
| Ύφος:: | Γκρίζοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PVC |
| OBM:: | Διαθέσιμος |
4 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων στροφέων ροδών ίντσας μαύροι στερεοί PP
| Όνομα προϊόντων: | Ylcaster Wholesales βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων στροφέων ροδών 4 ιντσών μαύροι στερεοί PP |
|---|---|
| Ύφος:: | μαύροι PP βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 4 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
Εμπορικά οχήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Στυλ:: | 100 mm pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Wheel size:: | 100mm |
125 mm 350 kg χωρητικότητα πλατφόρμας τροχόσπιτο βαρέος φορτίος κυψέλες χονδρικό βιομηχανικό κυψέλη
| Ονομασία του προϊόντος: | 350kg χωρητικότητα Μαύρο PP σταθερή τροχιά πλατφόρμα τροχόσπιτο βαρέος φόρτωμα τροχούς κατασκευαστής |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου |
|---|---|
| Ύφος:: | Το τόξο προχωρεί το βαρέων καθηκόντων τροχίσκο στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |

