Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty pvc wheels ] αγώνας 82 προϊόντα.
Καθαρό περιστροφικό βιομηχανικό 2 ίντσες μαύρο PVC περιστροφικό για ελαφρύ προμηθευτή περιστροφικού
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 2-3/8 ίντσες |
| Διάμετρος μίσχων: | 7/16 ίντσες |
Σκληροί τροχοί σκαλωμάτων για ομαλή κίνηση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
Τροχός τροχήλατου ικριώματος με ατσάλινο πέλμα και στέλεχος για εύκολη ευελιξία και ανθεκτική απόδοση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Μεταφορές Τύπος πέδησης τροχός πέδησης τροχός 200/250kg φορτίο 50mm χάλυβα επεξεργασμένο στέλεχος
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλής/Ακατάστατη/Δύο φρένα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
3 ίντσα 4 ιντσών στροφέων πλαστικές τροχίσκων ρόδες καροτσακιών χρώματος ροδών άσπρες με τα φρένα
| Όνομα προϊόντων: | 3 ίντσα 4 ιντσών στροφέων πλαστικές τροχίσκων ρόδες καροτσακιών χρώματος ροδών άσπρες με τα φρένα |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος πλαστικό τροχίσκων |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
Ylcaster 50mm Βιομηχανικά τροχιά τροχιά τύπου φρένων με ψευδαργυρισμένο ρουλεμάνιο
| Κατασκευαστής: | YLcaster |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
| Επεξεργασμένο υλικό στέλεχος: | χάλυβα |
3 ίντσες μεσαίου φορτίου τροχούς με 1/4 ίντσες τρύπα βρόγχος ομαλή και εύκολη κίνηση
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων
| Γενικό ύψος: | 2-12 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | Μέχρι 300°F |
Αλουμινένιο βιομηχανικό στρογγυλοφόρο με κυλιόμενη κλειδαριά εύκολη χειραγώγηση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Φρένα: | Ναι/Όχι |
Ζυγισμένες βιομηχανικές στροφές για βέλτιστη προστασία από τη διάβρωση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |

