Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty pvc wheels ] αγώνας 82 προϊόντα.
TPR τροχός τύπου μεσαίου φορτίου τροχούς με 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου και 4 ίντσες διάμετρος
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Δυνατότητα φόρτωσης Ράβδοι σκαλωμάτων με πλάκα επικαλυμμένη με ψευδάργυρο - Δυνατότητα φόρτωσης 200-250 kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
Γκρι/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πορτοκαλί/ Πράσινο/ Λευκό μεσαίου φορτίου τροχονόμοι με τύπου πλευρικού φρένου κλειδώματος και χωρητικότητα φόρτωσης 300 λίβων
| Μέγεθος πλάκας τοποθέτησης: | 3-3/4 X 3-3/4 ίντσες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
150mm συνολικοί περασμένοι κλωστή φρένο μεσαίας ισχύος τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα πυρήνων μίσχων κοίλοι
| Όνομα προϊόντων: | 150mm συνολικές περασμένες κλωστή φρένο μίσχων στροφέων κοίλες πυρήνων ρόδες Wholesales τροχίσκων PV |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένοι κλωστή τροχίσκοι κλειδώματος PVC μίσχων μαύροι |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρο χρώμα |
Τροχοί σκαλωμάτων χωρητικότητας 250 kg με ευέλικτη χρήση
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου μεσαίου βάρους 5-3/4 ίντσες Γενικό ύψος Περιοχή θερμοκρασίας από 0 έως 180 βαθμούς
| Τύπος τροχού: | ΠΕ/PVC/TPR/PP/Κουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκίμαση των διακυμάνσεων |
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
Τροχοι για βιομηχανικές σκαλωσιές 50 mm με ρυμουλκούμενους ρυμουλκούμενους
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
50 mm χωρητικότητα φόρτωσης 200/250kg Τροχούς βιομηχανικών σκαλωμάτων με επιφάνεια επιχρισμένη με ψευδάργυρο
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
500kg πέντε πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών ροδών με τη λαβή βιομηχανική
| Ονομασία προϊόντος:: | 500kg πέντε μαύρος πλαστικός πτυσσόμενος βιομηχανικός προμηθευτής Κίνα YLcaster καροτσακιών καροτσακ |
|---|---|
| Υλικό:: | Πλαστική ύλη |
| Διάμετρος ροδών:: | 5 ιντσών |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |

