Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheel ] αγώνας 233 προϊόντα.
Τροχοι για υπερφωτεινή σκαλωσιά
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
ελαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 150mm με το πιάτο στροφέων φόρτωσης 462lbs
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Χρώμα:: | Χρυσός+Γκρι |
125 mm 350 kg χωρητικότητα πλατφόρμας τροχόσπιτο βαρέος φορτίος κυψέλες χονδρικό βιομηχανικό κυψέλη
| Ονομασία του προϊόντος: | 350kg χωρητικότητα Μαύρο PP σταθερή τροχιά πλατφόρμα τροχόσπιτο βαρέος φόρτωμα τροχούς κατασκευαστής |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
Ζυγισμένα εσωτερικά καουτσούκ τροχούς 2 ίντσες Διαμέτρου τροχού 46mm τροχός για βαριά κίνηση
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ικανότητας 200mm 462lbs με το συνολικό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τοπ πιάτων 200mm 462lbs στροφέων πυρήνων χάλυβα με το συνολι |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος πυρήνων χάλυβα |
| Επεξεργασία υποστηριγμάτων:: | Cataphoresis |
6inch 300kg που φορτώνει τις θερμοπλαστικές λαστιχένιες ρόδες αντιστατικές
| Ονομασία προϊόντος: | Αντιστατικοί τροχοί 6 ιντσών 300kg θερμοπλαστικό καουτσούκ βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Αντιστατικοί τροχοί βαρέως τύπου tpr |
| Υλικό ροδών:: | Πυρήνας TPR+PP |
Μαύρη λαστιχένια ενιαία ρόδα 100mm 125mm 150mm 200mm ένσφαιρου τριβέα σιδήρου για τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια ενιαία ρόδα ένσφαιρου τριβέα σιδήρου 100mm 125mm 150mm 200mm μαύρη για τους βαρέων καθηκό |
|---|---|
| Στυλ:: | Λαστιχένια ρόδα σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 100/125/150/200mm |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών από χαλύβδινο καουτσούκ με χωρητικότητα 264lbs 3 ίντσες ύψος ομαλά τροχούς κυλίνδρων
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Overall Height: | 3 Inches |
στερεοί λαστιχένιοι τροχίσκοι αλουμινίου ικανότητας 200x50mm μαύροι 660LBS
| Όνομα προϊόντων: | Wholesales 200x50mm μαύροι ροδών 660LBS λαστιχένιοι τροχίσκοι Screwfix αλουμινίου ικανότητας βαρέων |
|---|---|
| Ύφος:: | Ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων αλουμινίου λαστιχένιοι άκαμπτοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
200x50mm 550LBS μαλακό τοπ στροφέων πιάτων μαύρο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακιών σιδήρου λαστιχένιο
| Ονομασία προϊόντος: | μαλακό ροδών 200x50mm 550LBS τοπ στροφέων πιάτων μαύρο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακι |
|---|---|
| Στυλ:: | Μαύρος λαστιχένιος κλειδώσιμος τροχίσκος |
| Μέγεθος ροδών:: | 200x50mm |

