Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheel ] αγώνας 233 προϊόντα.
ISO9001 ρόδες τροχίσκων χάλυβα 2 ιντσών, λαστιχένιες ρόδες στροφέων φόρτωσης 154lbs
| Όνομα προϊόντων: | 2 ίντσα 154lbs υψηλοί φορτίων στροφέων τροχίσκοι καθήκοντος πιάτων μπλε θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι ε |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι tpr καθήκοντος μπλε |
| Μέγεθος ροδών:: | 50x32mm |
Βαρέων καθηκόντων κοίλες ρόδες υλικών σκαλωσιάς μίσχων με το πίσω φρένο λαστιχένια ρόδα πυρήνων 6,5 ίντσας διαμέτρων πλαστική
| Όνομα προϊόντων:: | 6,5 ίντσας διαμέτρων πλαστική ρόδα υλικών σκαλωσιάς ικανότητας ροδών 120kg πυρήνων λαστιχένια βαρέων |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | μαύρος |
| Υλικό ροδών:: | Steel+Rubber |
Τροχοί 6600 λίβρες Super Heavy Duty Τροχοί με διπλό περιστρεφόμενο τροχό 10 ιντσών Κόκκινοι τροχοί με φαρδιές ρόδες
| Ονομασία προϊόντος: | Τροχοί 10 ιντσών κόκκινο Pu Wide Caster 6600lbs Χωρητικότητα Extra Heavy Duty Ροδάκια Twin-Wheel Swi |
|---|---|
| Στυλ:: | Σούπερ βαρέως τύπου τροχίσκος 10 ιντσών |
| Χρώμα τροχού:: | Κόκκινο+Ασημί |
8inch λαστιχένιες ρόδες υλικών σκαλωσιάς
| Όνομα προϊόντων:: | 8 ιντσών 250kg ικανότητας διπλές φρένων ρόδες τροχίσκων ικριωμάτων στροφέων πυρηνών σιδήρου λαστιχέν |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
| Υλικό ροδών:: | Χυτοσίδηρος + καουτσούκ |
Τροχός τροχήλατου ικριώματος με ατσάλινο πέλμα και στέλεχος για εύκολη ευελιξία και ανθεκτική απόδοση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Μεταφορές Τύπος πέδησης τροχός πέδησης τροχός 200/250kg φορτίο 50mm χάλυβα επεξεργασμένο στέλεχος
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλής/Ακατάστατη/Δύο φρένα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Δύο σφαιροφόρα τροχούς μεσαίου βάρους διαμέτρου τροχού 4 ιντσών για εφαρμογές βαρέων βαρών
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Βιομηχανική κλάση τροχούς 3 ίντσες πλάτος τροχών 5-3/4 ίντσες συνολικό ύψος για βαριές εφαρμογές
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα τροχού: | Γκρι/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πορτοκαλί/ Πράσινο/ Λευκό |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
3/4/5/6/8 ίντσες τροχούς καουτσούκ τροχόσπιτα με ομαλό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

