Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheel ] αγώνας 233 προϊόντα.
Δύο ρόδες σκαλωμάτων με σφαίρες χωρητικότητα φορτίου 200/250kg εφαρμογές βαρέων βαρών
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες πυρήνων κλειδαριών κοίλοι για τα βιομηχανικά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες π |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
200/250kg χωρητικότητα Στερεό πυρήνα χάλυβα Βιομηχανία Στρογγυλοί τροχούς με ψευδαργυρωμένο στήριγμα
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | PP/PVC/PU/καουτσούκ |
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών με πλάκα 4 x 4,5 ίντσες
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Τροχοι για βιομηχανικές σκαλωσιές 50 mm με ρυμουλκούμενους ρυμουλκούμενους
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
το πιάτο πράσινο Tpr στροφέων 150mm προχωρεί τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με τη διπλή κλειδαριά
| Product Name: | 150mm swivel plate green tpr tread heavy duty casters with dual lock |
|---|---|
| Style:: | Green TPR heavy duty swivel caster |
| Wheel Color:: | Green |
Αθόρυβοι τροχοί με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικές εφαρμογές
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Σιδερένιο τροχό κέντρο βαρέος ρόδες κόκκινη χωρητικότητα φορτίου έως 837lbs για βαρέα φορτία
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
125mm 550lbs ικανότητας βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο φρένων τροχίσκων λαστιχένιο διπλό
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| Χρώμα ροδών:: | Black+Silver |
Λαστιχένιο 150mm 510lbs που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με το δευτερεύον φρένο
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τοπ πιάτων 150mm 510lbs πυρηνών σιδήρου στροφέων με το δευτε |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 5inchx2inch |

