Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 237 προϊόντα.
Στρογγυλοί στρογγυλοί για έπιπλα με τεντωμένο νήμα για φινίρισμα
| Load Capacity: | 10-60 KG |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Application: | Furniture |
Βιομηχανικά περιστρεφόμενα ροδάκια PU 5 ιντσών μεσαίας χρήσης με ανθεκτικό και ομαλό σχεδιασμό κύλισης
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
Στρογγυλοί διαφανείς τροχούς κυψελών PU για έπιπλα με χωρητικότητα φορτίου 10-60KG
| Χρήση: | Διαμονή/γραφεία/μικρά ντουλάπια/κρεβάτια μωρών/καροτσάκια |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Κόκκινο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Μπλε/ Καφέ κλπ. |
| Ειδικότητα: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
Περιβαλλοντικώς φιλικά διαφανή τροχούς κυψελών PU για ομαλή κίνηση των επίπλων
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Κόκκινο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Μπλε/ Καφέ κλπ. |
|---|---|
| Τύπος τροχίσκων: | Πίνακες για την υποδομή και την υποδομή καρέκλας γραφείου |
| Ειδικότητα: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
Γλυκός τροχός Πλακέτα ελαφρύ φορτίο Στρογγυλοστάτες Χάλυβα Κουτί Συνολικό φρένο κλειδώματος -20 έως 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
ρόδα υλικών σκαλωσιάς ικανότητας 160mm 120kg βαρέων καθηκόντων με το διπλό φρένο
| Όνομα προϊόντων:: | 160mm 120kg ικανότητας διπλές φρένων ρόδες υλικών σκαλωσιάς στροφέων σωλήνων χάλυβα λαστιχένιες |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
| Υλικό ροδών:: | Steel+rubber |
Μεταλλικές μηχανές με πλήρη φρένο κλειδώματος και ρουλεμάν για κινητό εξοπλισμό
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
Επικαιροποιημένο σύστημα κλειδαριού δαπέδου τύπου "Green Kick Bar" για βαριά φορτία και αυξημένη σταθερότητα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
|---|---|
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
Ρουλεμάν Τροχός Έπιπλα για Τροχούς 3-5 ιντσών με Μακροχρόνια Απόδοση
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Load Capacity: | 10-60 KG |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
200-500kg χωρητικότητα Στρογγυλοί τροχοι 3/4/5/6/8 ιντσών τροχοι
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |

