Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 237 προϊόντα.
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Επικεφαλίδια βαρέων φορτίων με σφαιρικό ρουλεμάν 90-125 mm
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
Βαρύ φορτίο Σιδερένιο πλάκα Casters ομαλό πλαστικό πυρήνα Στροφή κλειδαριού τροχούς 2-4 ίντσες
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
|---|---|
| Βήμα ροδών: | Γλυκό |
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
Στροφική κλειδαριά ελαφρύ φορτίο χάλυβα τροχούς γκρι 2-4 ίντσες ακτίνα - έως και 144 λίβρες
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
| Wheel Width: | 19-24mm |
Επικεφαλίδια τροχών τροχού βαρέων επιβαρύνσεων 90MM-125MM Στρογγυλοί / άκαμπτοι / κλειδωμένοι
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Βαρύ φορτίο Βιομηχανικού επιπέδου τροχονόμοι Γεμιστήρας μπάλας και 3-1/2 ίντσες κορυφαία πλάκα περιστροφική ακτίνα για υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| εύρος θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
|---|---|
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκίμαση των διακυμάνσεων |
Ατσάλι με ακρίβεια 3 ίντσες διάμετρος τροχού για βαριά και απαιτητικά περιβάλλοντα
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
Ιατρικές κυψέλες 125 kg χωρητικότητας φορτίου για εύκολο ελιγμό σε ιατρικά περιβάλλοντα
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
Βαρέως τύπου περιστρεφόμενοι τροχοί με κλειδαριά για απαιτητικά περιβάλλοντα και εφαρμογές
| Wheel Material: | TPR |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Color: | Grey |
Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι κατευθυντικοί TPR 6 ιντσών θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ροδών 550LBS σιωπηλοί
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι κατευθυντικοί TPR 6 ιντσών θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ροδών 550 |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ροδών TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ιντσών |

