Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 237 προϊόντα.
Τροχοί σκαλωμάτων χωρητικότητας 250 kg με ευέλικτη χρήση
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
Επικεφαλίδιο στρογγυλοφόρου ελαστικού κορυφαίου πλάτους καστορένιο τροχό με σφαίρα
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
150x50mm μαύρες λαστιχένιες ροδών στροφέων κλειδαριών βαρέων καθηκόντων χυτές ρόδες τροχίσκων καροτσακιών πυρηνών σιδήρου λαστιχένιες
| Ονομασία προϊόντος: | 150x50mm μαύρες λαστιχένιες ροδών στροφέων κλειδαριών βαρέων καθηκόντων χυτές ρόδες Wholesales τροχί |
|---|---|
| Στυλ:: | τροχίσκος φρένων 150mm δευτερεύων |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |
Ylcaster 50mm Βιομηχανικά τροχιά τροχιά τύπου φρένων με ψευδαργυρισμένο ρουλεμάνιο
| Κατασκευαστής: | YLcaster |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
| Επεξεργασμένο υλικό στέλεχος: | χάλυβα |
Φορετή ικανότητα 230kg τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 5 ιντσών με το πράσινο υποστήριγμα
| Όνομα προϊόντων: | ο τοπ στροφέας πιάτων 5 ίντσας καθόρισε το άκαμπτο κλείδωμα PP αφαιρεί τον πυρήνα το μαύρο ελαστικό |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικός λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Ικανότητα:: | 230KG |
PU πυρήνων αλουμινίου πιάτων 200mm άκαμπτοι νάυλον τροχίσκοι βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Προμήθειες 200mm άκαμπτοι PU Screwfix πυρήνων αλουμινίου πιάτων ευρωπαϊκοί βαρέων καθηκόντων νάυλον |
|---|---|
| Ύφος:: | Το πολυουρεθάνιο αλουμινίου καθόρισε τους βιομηχανικούς τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
Αδύναμη κινητικότητα 5 ιντσών μεσαίου φορτίου PU τροχούς περιστροφής για βαριά φορτία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
Ζυγισμένα μεσαία ρόστερ με συνολικό ύψος 5-3/4 ίντσες και PU/PVC/TPR/PP/καουτσούκ τροχούς κατασκευασμένα για να αντέχουν σε βαριά φορτία
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | ΠΕ/PVC/TPR/PP/Κουτσούκ |
| πλάτος τροχού: | 3 4 5 6 ίντσες |
Δύο τροχονόμοι μεσαίου φορτίου με κυλινδρική ακτίνα κορυφής 3-1/2 ίντσες και πλευρικό φρένο κλειδώματος
| εύρος θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας τοποθέτησης: | 3-3/4 X 3-3/4 ίντσες |
| Συνολικό ύψος: | 5-3/4 ίντσες |
Βιομηχανικές στρογγυλοί βαρέοι ρόστερ με TPR / πλαστικό / ελαστικό τροχούς
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ: | Κατασκευασμένο από τεντωμένο χάλυβα |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 2-12 ίντσες |
| Ειδικότητα: | Αξιόπιστος και ανθεκτικός |

