Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 247 προϊόντα.
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
230kg μαλακός ένσφαιρος τριβέας τροχίσκων πιάτων στροφέων ικανότητας TPR 125mm ρόδες καστόρων
| Ονομασία προϊόντος: | Εμπορικές πωλήσεις 230kg Ιδιότητα 125mm Grey TPR Wheel Swivel Plate Soft Heavy Duty Casters Ball Bea |
|---|---|
| Στυλ:: | 125 mm TPR περιστρεφόμενες βαριές ρόδες |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
5x2 τοπ τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα κλειδαριών στροφέων πιάτων ίντσας 506LBS
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει τους γκρίζους τροχίσκους τοπ πιάτων κλειδαριών TPR στροφέων ικανότητας ίντσας 506LBS 5x2 |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών 5 ιντσών TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
Δυνατότητα φόρτωσης Ράβδοι σκαλωμάτων με πλάκα επικαλυμμένη με ψευδάργυρο - Δυνατότητα φόρτωσης 200-250 kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
3/4/5/6/8 ίντσες Νάιλον νοσοκομείο τροχόσπιτα τροχόσπιτα για ιατρικό εξοπλισμό
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Υλικό: | Καουτσούκ/PU/Νάιλον/TPR |
Χάλυβα Πνευματικό καουτσούκ εσωτερικές γωνίες 5 ίντσες με μη σημειωτικό πέλμα για ελαφρές εφαρμογές
| Υλικό τροχού: | Steel+Rubber |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικά |
| Διάμετρος τροχού: | 5 ίντσες |
8 σιωπηλοί TPR θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι 616LBS κατευθυντικοί τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος ίντσας
| Ονομασία προϊόντος: | 8 ιντσών Μεγάλο μέγεθος Σιωπηλός τροχός TPR 616LBS χωρητικότητα Στροφή κλειδώματος βαρέος φόρτωμα κυ |
|---|---|
| Στυλ:: | 8 ιντσών TPR πλευρική κλειδαριά βαρέα ρόστερ |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Μαύρο / μπλε / πράσινο καουτσούκ περιστρεφόμενο / σταθερό / τροχούς φρένων για εσωτερική / εξωτερική εφαρμογή 3-8 μη σήμανση
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
6x2 θερμοπλαστικές λαστιχένιες ρόδες ανοξείδωτου TPR πιάτων ίντσας 280kg σταθερές ικανότητα
| Όνομα προϊόντων: | Wholesales 6x2 ίντσας πράσινες ροδών 280kg ρόδες τροχίσκων ανοξείδωτου TPR πιάτων ικανότητας βαρέων |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκος TPR 304ss |
| Χρώμα ροδών:: | Πράσινος |

