Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 247 προϊόντα.
Τροχοφόρα τροχιά τροχόσπιτα 90 mm από ελαστικό
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Μαύρο χρώμα λαστιχένιοι τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα στροφέων πυρήνων αλουμινίου 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας μαύρο χρώματος βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκό αλουμινίου εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων ένσφαιρου τ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι στροφέων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
Ζυγισμένες βιομηχανικές στροφές για βέλτιστη προστασία από τη διάβρωση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
1-4 ίντσες πλάτος πέλματος Βιομηχανικοί τροχοί για εύρος θερμοκρασίας έως 300 ° F
| Υλικό: | Χάλυβας/ Αλουμίνιο/ Πλαστικό/ Ρούμπινο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
Χονδρικές ιατρικές σκελετοί από λευκή γκρίζα πλάκα με υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα για έπιπλα νοσοκομείου
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 275lbs |
2-3/8 ίντσες Γενικό ύψος Ελαφρύ καθήκον τροχούς για βολική κινητικότητα
| Γενικό βάθος: | 1-3/4 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Τροχίσκος |
| Τύπος στερέωσης: | Περασμένος κλωστή μίσχος |
Ανθεκτικοί βιομηχανικοί τροχονόμοι για ομαλή και ήσυχη λειτουργία
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
50 mm χωρητικότητα φόρτωσης 200/250kg Τροχούς βιομηχανικών σκαλωμάτων με επιφάνεια επιχρισμένη με ψευδάργυρο
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Βιομηχανικοί τροχοί ακριβείας με ρουλεμάν, με διάμετρο τροχού 2 έως 12 ίντσες, κατάλληλοι για μετακίνηση βαρέων φορτίων
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |

