Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley castor wheels ] αγώνας 52 προϊόντα.
4 βαρέων καθηκόντων ένσφαιρος τριβέας στροφέων καστόρων πολυουρεθάνιου αλουμινίου ίντσας
| Product Name: | 4 Inch Heavy Duty Aluminium Polyurethane Castors Swivel Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | Aluminium pu Swivel casters |
| Wheel capacity:: | 320kg |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
8 ο χυτοσίδηρος ίντσας κυλά τους βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου πιάτων στροφέων βιομηχανικούς κάστορες ροδών καροτσακιών πράσινους
| Πλάτος ροδών: | 2 ίντσα |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου τροχίσκοι |
25 ιντσών τροχούς τροχόσπιτα βαρύ φορτίο σχεδιασμένο για τροχόσπιτο τροχόσπιτο με μέγεθος πλάκας 4 x 45 ιντσών και ανθεκτικό
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Τροχοί τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες πυρήνων κλειδαριών κοίλοι για τα βιομηχανικά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες π |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Πολυδιάστατο μέγεθος στέλεχος M12x15mm τροχούς στροφής 3 ίντσες χάλυβα για τροχόσπιτο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Υψόμετρος 90 mm έως 125 mm τροχούς τροχού 3 ιντσών από χάλυβα μέγεθος στέλεχος M12x15 mm περιστρεφόμενα τροχούς τροχού για βαρύ εξοπλισμό και καροτσάκια μεταφοράς
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |

