Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley castor wheels ] αγώνας 52 προϊόντα.
200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης 3-8 ίντσες Τριχόστρωμα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Βιομηχανικοί τροχοί από καουτσούκ με δυνατότητα προσαρμογής, μη σημαδεύον πέλμα, βαρέως τύπου, σχεδιασμένοι για βιομηχανική χρήση και διακίνηση υλικών
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Πλαστική / ανοξείδωτο χάλυβα πλατφόρμα χρώμα αναδιπλούμενο φορτηγό με περιστρεφόμενα ρόστερ
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
880LBS ξεραίνοντας στροφέας φρένων ραφιών δευτερεύων φαινολικές ρόδες τροχίσκων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών ράφι ξήρανσης τρόλεϊ περιστρεφόμενο πλευρικό φρένο ανθεκτικό στη θερμότητα Βιομηχανικοί τρο |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια στεγνώματος 6 ιντσών |
| Διάμετρος τροχού:: | 6 ιντσών |
Σιδηροδρομικές ρόδες 100-300 κιλών χωρητικότητας φορτίου με 3-8 ελαστικούς τροχούς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
Προσαρμοσμένα ελαστικά τροχών με ελαστικό σχοινί που προσφέρουν έλξη και ομαλή κυλίνδρωση σε διάφορους τύπους δαπέδων
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Ρουλεμάν φρένων Ρουλεμάν από καουτσούκ 2 ιντσών 4 ιντσών 5 ιντσών Τροχοί Ρουλεμάν με φρένο σε μαύρο μπλε πράσινο χρώμα Περιστρεφόμενοι σταθεροί τύποι
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
Δυνατότητα βάρους Μαύρο πάγκο με πλευρική τοποθέτηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |

