Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley castor wheels ] αγώνας 49 προϊόντα.
880LBS PU πυρήνας 150mm αλουμινίου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι καροτσακιών
| Όνομα προϊόντων: | WBD προσφέρει σε 150mm τον κίτρινο PU στροφέα πιάτων πυρήνων αλουμινίου ροδών δευτερεύον φρένο βαρέω |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU αλουμινίου 150mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
ρόδα τροχίσκων PU πιάτων 304SS 300kg 6x2» αντιοξειδωτική βαρέων καθηκόντων άκαμπτη
| Όνομα προϊόντων: | WBD κόκκινοι PU κατασκευάζει 6x2» αντιοξειδωτικοί βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι πιάτων 304SS |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων PU 304ss άκαμπτος τροχίσκος |
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινος |
Επικεφαλίδιο στρογγυλοφόρου ελαστικού κορυφαίου πλάτους καστορένιο τροχό με σφαίρα
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
880LBS ικανότητα ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενος 6» ξεραίνοντας τροχίσκους καροτσακιών ραφιών
| Όνομα προϊόντων: | 880LBS ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενη ρόδα 6» ξεραίνοντας κατασκευαστής Κίνα ικανότητας τροχ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» ξεραίνοντας τροχίσκοι καροτσακιών ραφιών |
| Ικανότητα:: | 880lbs |
Βιομηχανικά Ρόδες με Επεκτεινόμενο Στέλεχος Ανθεκτικοί Τροχοί Βαρέως Τύπου για Βιομηχανικά Μηχανήματα, Αποθήκευση και Κινητικότητα Εξοπλισμού
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
38kg φόρτωση των νάυλον ροδών 50mm, βαρέων καθηκόντων νάυλον ρόδες τροχίσκων ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | 50mm 38kg φορτίων χωρητικότητας PA φρένων πενταλιών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών νάυλον στροφέων ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
Μαύρο ανθεκτικό στη θερμότητα καροτσάκι φούρνων στροφέων ρόδες τροχίσκων αντικατάστασης 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας βαρέων καθηκόντων μαύρο φούρνων ροδών στροφέων εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων ανθεκτικό σ |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων 5 ιντσών |
| Διάμετρος ροδών:: | 5 ίντσα |
ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες τροχίσκων κλειδαριών στροφέων διαμέτρων 770LBS 125mm
| Όνομα προϊόντων: | 125mm διαμέτρων βαρέων καθηκόντων ανθεκτικό στη θερμότητα ροδών 770LBS ικανότητας στροφέων χονδρικό |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί τροχίσκοι στροφέων 125mm lockheat |
| Διάμετρος ροδών:: | 125mm |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
5x2 σκούρο πράσινο ρόδες καροτσακιών στροφέων πολυουρεθάνιου 400kg ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | WBD προμηθειών 5x2 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τύπων στροφέων ροδών 400kg πολυουρεθάνιου ίντσας σκού |
|---|---|
| Ύφος:: | 5x2 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU ίντσας |
| Μέγεθος ροδών:: | 5x2 ίντσα |

