Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Βιομηχανική κλειδαριά δαπέδου με ατσάλινους τροχούς
| Επεξεργασία Επιφάνειας: | Τεχνητά |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Υλικό Τροχού: | Χάλυβας |
Βιομηχανικής κλάσης περιστρεφόμενα ροδάκια 2-4 ιντσών με ομαλό πέλμα τροχού
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Wheel Material: | TPR |
| Type: | Light Duty Casters |
90-135kg χωρητικότητα ελαφρύς φορτίου τροχούς με συνολικό ύψος 4,5 ίντσες
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
Total Lock Brake Type Casters for Material Handling Equipment with 304 Stainless Steel Bracket Material
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Brake Type: | Total Lock |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Τροχοί τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού τροχού
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Τροχήλατες ρόδες τρόλεϊ με πιστοποίηση CE, βαρέως τύπου, εύρος ύψους 90mm-125mm, ιδανικές για τρόλεϊ, καρότσια, βιομηχανική χρήση και διαχείριση βαρέων φορτίων
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Τεχνουργήματα τύπου καουτσούκ για έπιπλα, συμπεριλαμβανομένων των ρουλεμάν, που εξασφαλίζουν τη μείωση του θορύβου και την προστασία του δαπέδου στον κλάδο της φιλοξενίας
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
|---|---|
| Feature: | Environmental Friendly |
| Bearing Type: | Ball Bearing |
Λευκοπράσινα ιατρικά σχοινιά διαμέτρου τροχού 3 ίντσες και διπλό φρένο προσφέροντας σταθερότητα για τη μεταφορά ιατρικού εξοπλισμού
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bracket Material: | Nylon |
Δυνατότητα φόρτωσης 125kg Λύσεις χάλυβα που προσφέρουν εξαιρετική αντοχή και απόδοση σε διάφορα βιομηχανικά περιβάλλοντα
| Loaded Capacity: | 275lbs |
|---|---|
| Type: | Plate |
| Color: | White+Grey |

