Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Βιομηχανικός χυτοσίδηρος 360 βαθμός που περιστρέφεται τους τροχίσκους στροφέων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Η WBD παρέχει 6 ιντσών ασημί βιομηχανικό χυτοσίδηρο τροχού 360 μοιρών με περιστρεφόμενη κεφαλή βαρέω |
|---|---|
| Στυλ:: | Τροχοί σιδήρου 6 ιντσών για έπιπλα |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
6x2 μαλακός λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων στροφέας τοπ πιάτων τροχίσκων ίντσας που κλειδώνει τους γκρίζους τροχίσκους TPR βιομηχανικούς
| Όνομα προϊόντων: | 6x2 μαλακός λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων στροφέας τοπ πιάτων τροχίσκων ίντσας που κλειδώνει τους γκ |
|---|---|
| Ύφος:: | Κλειδώσιμοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2 ίντσα |
Αντίσταση στη διάβρωση Ελαφριά τροχιά με λεία τροχιά και ψευδαργυρωμένο φινίρισμα
| Τελείωσε.: | Ψευδάργυρος που καλύπτεται |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος |
Εργασιακές στροφές 300lbs για βαριά ξύλινα προϊόντα με επιφανειακή επεξεργασία με επικάλυψη από ψευδάργυρο
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| τύπος ρουλεμάν: | διπλός ένσφαιρος τριβέας |
| Ποσότητα συσκευασίας: | 4 |
300lbs χωρητικότητα φορτίου εργασιακό τραπέζι στροφές με ψευδαργυρωμένο φινίρισμα
| Διάμετρος τροχού: | 2,5 ίντσες |
|---|---|
| ικανότητα φόρτωσης: | 300 λίβρες |
| Τύπος τροχού: | Γύρισμα με φρένο |
0.25 ίντσες πάχος πλάκας ελαφρύ καθήκον τροχούς για ομαλή και ήσυχη λειτουργία
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |
110kg χωρητικότητα ατσάλινα τροχιά με πάχος πλάκας 0,25 ίντσες
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Στρογγυλό σχήμα Ζινκ-Πλάτινγκ Ράβδοι Αυξάνουν την Παραγωγικότητα και την Αποδοτικότητα στο Εργασιακό σας Μέρος
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
125kg χωρητικότητα φορτίου Νάιλον πλάκα ιατρικές κασσίτες λευκό γκρι 3 ίντσες διάμετρος τροχού
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
Μετατροπές βαρέων φορτίων με χωρητικότητα 125kg
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |

