Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Μεσαίου μεγέθους 4 ίντσες 3-1/2 ίντσες περιστρεφόμενη ακτίνα Περιοχή θερμοκρασίας 0 έως 180 βαθμούς F
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Σετ από 4 μαύρες διπλές σφαίρες που φέρουν βιομηχανικό περιστρεφόμενο στρογγυλό στρογγυλο
| Υλικό: | PVC/PP/TPR |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έπιπλα, καροτσάκια, καροτσάκια, καρέκλες γραφείου |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
3/4/5/6/8 ίντσες Νάιλον νοσοκομείο τροχόσπιτα τροχόσπιτα για ιατρικό εξοπλισμό
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Υλικό: | Καουτσούκ/PU/Νάιλον/TPR |
Τροχοι για υπερφωτεινή σκαλωσιά
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
3-8 ιντσών Ελαστικός γαλάζιος καουτσούκ τροχός περιστροφής χωρίς σήμανση με ψευδάργυρο
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
| Χρήση: | Εντός/εξωτερικά |
200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης 3-8 ίντσες Τριχόστρωμα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
Επικεφαλίδες βαρέων φορτηγών με χωρητικότητα φόρτωσης 200-500 kg
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Ιατρικά σχοινιά λευκό γκρι Στροβίδας Τρύπα διαφορά 76 * 61mm Για νοσοκομειακό εξοπλισμό
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Bracket Material: | Nylon |
Γαλβανισμένο Επιχρωμιωμένο Βιομηχανικό Κλείδωμα Δαπέδου για Βαρέως Τύπου Αμαξίδια Διακίνησης Υλικών
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
76*61mm Απόσταση οπής μπουλονιού Θερμοπλαστικό καουτσούκ για Ευέλικτες Βιομηχανικές Ανάγκες σε Λευκό Γκρι
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |

