Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Ελαφρύς φορτίου τροχονόμοι κλειδαριού για βιομηχανικό εξοπλισμό και έπιπλα
| Βήμα ροδών: | Γλυκό |
|---|---|
| Τύπος: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος |
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
Ελαφρύς φορτίος καυσίμων για βιομηχανικά οχήματα
| Πυρήνας ροδών: | Πλαστικό |
|---|---|
| υλικό τροχού: | TPR |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 144 λίβρες |
Ελαφριά κυλινδρικά κυλινδρικά για βαριά χρήση και θερμοκρασία
| Wheel Width: | 45mm |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
4.5kg Χάλυβα καλυμμένα καουτσούκ χυτοσίδηρο στροφές για το χειρισμό εσωτερικών επίπλων
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
46 χιλιοστών μη σημαδευόμενο χυτοσίδηρο καουτσούκ τροχούς ισχυρή 264lbs χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος: | Στρογγυλοί |
|---|---|
| Μονάδα βάρους: | 4kg-5kg |
| Δυναμικότητα: | 264 λίβρες |
Τεχνική κλάση 304 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting: | Top Plate Type |
304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
90-135kg χωρητικότητα ατσάλινου νήματος Stem Casters με Bouble Ballrace Bracket
| Caster Type: | Thread Stem/Plated |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
4.5 ιντσών βαρύ φορτίο από ανοξείδωτο χάλυβα Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |

